Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 2,9-es TSH érték...

Szerintetek 2,9-es TSH érték sok a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Még a dokim nem látta a vérvétel eredményét. Szerintetek kell gyógyszer? Amúgy IR-em is van ez összefügghet a TSH értékével?

2013. jún. 9. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem magas babához .
2013. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom 2 fölött sok. Az Ir-hez nem feltétlenül van köze de sok PCOS-nak van pajzsmirigy problémája is. Nekem pl nincs minden pajzsmirigy eredményem jó mégis PCOS vagyok nagyon enyhe IR-rel.
2013. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 körüli, most 9 hetes vagyok. (4 hónap alatt sikerült)
2013. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De sok esetben van köze. Sok IR-es PCO-is, pl mint én is, sőt pajzsmirigy beteg is vagyok. Több tanulmányt lehet erről találni a neten, nézzetek szét.

A TSH magas, de ha azt mondja a dokid hogy jó, határértékbe belefér, akkor egy endokrinológust kell felkeresned. Nekem azt mondta a 3,8-as TSH-ra a dokim hogy jó, több mint egy év után találtam egy jó endodokit, aki azonnal írt fel gyógyszert. 1,6-al sikerült a fiam.

2013. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
...bocs...úgy értem az IR, PCO, PM hármas probléma több esetben kapcsolódik egymáshoz, mintha külön-külön jelennének meg. (sajna)
2013. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is pm alulműködésem van,autoimmun eredetű...utóbb nekem is ilyen eredményem lett és nekem a doki áldását adta a kisbabára...nemtudom, de az én dokim szerint nagyon el van túlozva ez a 2alatti érték,neki nem egy betege van,aki akár 7es értékkel is babás lett :)
2013. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer nem maradt meg a babám...azt mondták jó a 2.4 TSH....hát nem jó! Tapasztalatból mondom!Ha mást nem szedj rá gyógynövényboltban kapható pajzskomplex nevezetű tablettát,az stabilizálni fogja,én is azt szedem.Sok sikert!
2013. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!

Kíváncsi leszek mit szól hozzá a doki. Ha nem ad rá gyógyszert, akkor lehet kipróbálom a pajzskomplexet. Kedves utolsó, Neked az helyre rakta a TSH-dat?

2013. jún. 9. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban megyek vérvételre,akkor megírom neked hogy rendbe rakta-e.De néhány ismerőst mozgósítottam ez ügyben és tapasztalatok alapján az ilyen "nem vészes" TSH-ra mint nekünk van,tökéletesen jó és helyre is teszi.
2013. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Várom az eredményt és köszönöm:)
2013. jún. 9. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!