Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélésem volt 3 hónapja,...

Vetélésem volt 3 hónapja, viszont hamarosan próbálkozhatunk a babával. Hogyan tereljem el a gondolataim, hogy ne járjon folyton azon az agyam, hogy megint valami gond lesz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 6 hónapja volt vetélésem.Mi is próbálkozunk,és nagyon sokszor megfordul a fejemben: Mi van ha őt is elveszítem?

De nem szabad igy hozzá állni, hisz ha szorongsz, idegeskedsz azt a tested jelzésként veszi.

Na meg a vonzás törvénye.Minél jobban félsz, annál inkább bekövetkezik.

Tehát, hancurra fel, és csak pozitivan!!!:)

Sok sikert!!!

2009. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Neked is sok sikert, reméljük minden rendben lesz veletek és velünk is!:-)

2009. okt. 9. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem két vetélésem volt egymás után aztán mikor megint teherbe estem annyira biztos voltam benne, hogy most nem lehet semmi baj, hogy nem is idegeskedtem. És tényleg nem is lett baj. Gyönyörű, egészséges, okos 3 éves kislányom van.
2009. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül az agyban te tudod eldönteni. Ki kell zárni a szorongást. Amíg még nem tudod kizárni, addig nem állsz készen au újabb babára.

Én a vetélésem után 5 hónapig sírtam, bár akartam a következőt, sodort az ár, az előzőt akartam pótolni...

Aztán elmúlt, és bár közben sem védekeztünk, addig nem lett baba, csak a szorongásmentes 3. hónapban.

Most nagyon bizakodom, bár tünetem egy szál sincs, míg az elvesztett babával tele voltam tünetekkel.., de hiszem, hogy itt fog maradni. Új terhesség, új esélyek.

7 hetes kismama

2009. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, aranyosak vagytok!
2009. okt. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!