Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merional 75 NE injekciót...

Merional 75 NE injekciót kaptam, ez tényleg tüszőrepesztő?

Figyelt kérdés
Ezt az injekciót adta be a doki tüszőrepesztésre, de se a betegtájékoztatón, se a neten nem találtam semmit ami szerint ez tüszőrepesztő lenne. Inkább mindenhol azt olvasom, hogy a tüszőérés elősegítésére adják. Tud erről valaki valamit??

2013. jún. 9. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
a merional tüszőérlelő inyekció valóban és nem repsztő. Repesztő: az choragorn és az ovitrelle
2013. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, én is a tüszőérés serkentésére kaptam, a 04. ciklusnaptól kellett napi 1-et szúrnom. Összesen azt hiszem 8 volt.

Nyilván tudja az orvosod mit miért csinál, de azért majd érdekelne hogy megrepedtél-e.

És kíváncsian várom hogy kapott-e valaki ilyet repesztő helyett.

Nekem amikor repesztő kellett, Pregnilt írtak fel, olvass utána a neten, az repesztő.

2013. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy utánaolvastam és nem tetszik amit találtam... Kaptam clostit ebben a ciklusban, a 12. napon pedig ezt az injekciót (egyet)...
2013. jún. 9. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Mekkora volt akkor a tüsző, valszeg azért kaptad mert így rálökött még egy adag hormont, hogy elég nagy legyen a tüsző és akkor már magától megreped.
2013. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy tüszőrepesztő!!! Peteérés serkentő. A tüszőrepesztő az az ovitrelle és a pregnyl.
2013. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sumergo ***** válasza:

Ezeknek a hormonoknak elég összetett a hatásuk. Mi, laikusok nem igazán ismerjük, csak azt, hogy mi mit kaptunk. Én például 1 db Decapeptyl-t kaptam Closty mellé tüszőrepesztőnek. Pedig elvileg egyáltalán nem tüszőrepesztő. És működött, mert terhes is lettem, csak sajna méhen kívül, de ez nem az iNJekció miatt volt.

Tehát akár tüszőrepesztésre is jó lehet amit kaptál. Ha nem bízol az orvosodban, akkor keress másikat. Ha viszont igen, akkor hidd el, tudja mit csinál.

Sok sikert!

2013. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nézett meg előtte ultrahanggal, mert minden értékét elmenekítette az árvíz elől (győri vagyok), így ezek nem voltak "kéznél"...
2013. jún. 10. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:
hát így elég nagy felelőtlenség volt ilyen szurit beadni.
2013. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ezt az injekciót szúrtam, stimuláció alatt. Szóval ez tüszőérlelő injekció.

Nem lehet, hogy azért adta, mert kicsit szerette volna, ha nagyobb lesz a tüsződ?

2013. jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem is tudta megnézni, hogy mekkorák a tüszők, nem volt ultrahangja az árvíz miatt... Azt mondjuk kevesellte, hogy az előző dokim napi 2 x fél clostit szedetett velem. Szerinte ez kevés, legalább napi egyet kellett volna. De nekem így is hatott, nagyon fájtak a petefészkeim a 12. napon, úgyhogy biztos hogy elég volt így is. Viszont nekem azt mondta, hogy repesztőt ad, hogy biztosan ki is pukkanjon a beérett tüsző. Aztán elkezdett kotorászni, mondta hogy nem talál... aztán egyszer csak mondta hogy mégiscsak van még egy és beadta... Odaadta az injekció betegtájékoztatóját (arra írta rá a beadás dátumát) és itthon néztem meg hogy mi volt az...
2013. jún. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!