Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok úgy, hogy az első...

Voltatok úgy, hogy az első baba elsőre (simán) megfogant, a másodikra pedig sokat kellett várni? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az első 7 éve a tabi abbahagyása utáni hóban már sikerűlt. A másodikkal most próbálkozunk már 6 hónapja. még semmi! Nem voltunk még sehol kivizsgáláson mert kell várni 1 évet ehhez sajnos. De remélem nem kell sokat várnunk. És nektek sem.
2009. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, mi is pont 6 hónapja próbálkozunk, ma megint megjött:(, nekünk csak 14.5 hós a fiunk, és az igazsághoz hozzátartozik, hogy szept. 23-án álltunk le végleg a szoptatással. Nem tudom, ez befolyásol-e valamit. Én is szorítok nektek!
2009. okt. 9. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam (első baba) az első éles hónapban összejött.

A másodikra 7 hónapot vártunk, pedig rendben volt a ciklusom, minden hónapban normál időben menstruáltam stb.

A fiamnál tök összevissza volt a ciklusom, volt hogy hónapokig meg sem jött, szóval nem igazán értem, mitől függött.

Mindenesetre 11 hós volt a fiam mikor lemondott a szopiról és onnan próbálkoztunk, de csak 7.hónapra sikerült,pont mikor már úgy voltam vele hogy jó akkor elhalasztjuk a dolgot egy két évvel.

38 hetes km.

Kitartás nektek is!!!!!!!!!

2009. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettő egyerekkel elsőre lettem terhes. A második babával akkor amikor 11. hónapja szoptattam a kisfiam. Utána még 4 hónapig cicizett.
2009. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az első babámmal két hónap után lettem terhes, szülés óta egyáltalán nem védekeztűnk, úgy voltunk, ha jönni akar, jöjjön. Ennek két és fél éve, most 9 hetes kismami vagyok ikerbabókkal.

:-)))

2009. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én nem mondhatom hogy az első babó könnyen jött össze.Másfél év próba után volt egy 7hetes vetélésem.De a vetélés utáni első menzesz után teherbe is estem a kisfiammal.A kistesón 8 hónapja próbálkozunk.Ha most se sikerül, ki kell vizsgáltatnunk magunkat.Szóval nagyon reménykedek.
2009. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Aki még próbálkozik, sok sikert, remélem, hamarosan mindegyikünknek sikerül!
2009. okt. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!