Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély egy pozitív...

Van még esély egy pozitív eredményre?

Figyelt kérdés
Múlt hónap végén volt peteérésem, elvileg, doki látta még két centisen, 29-én. Abban az időszakban és utána is voltuk együtt a férjemmel. Azóta nem jött meg, ez a ciklusom 29. napja. Gyógyszer után vagyok, az elő két mensim 17 illetve 19 napra jöttek, de valószínű, hogy nem ovuláltam akkor. Most nem jön, mai teszt (Clear Blue) negatív. Múlt hét elején 3 napig éreztem a petefészkeimben szúrkáló fájdalmakat, talán ma kicsit megint... Szerintetek így már esélytelen a pozitív eredmény, mert már ki kellené mutatni, vagy talán az is lehet, hogy türelmetlen vagyok...? :/ Ennek most jobban örülnék. :) Szerintetek?
2013. jún. 10. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
még lehet pozitív szerintem..valakinek csak nem várt után egy héttel lesz +...szurkolok :)
2013. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) :/
2013. jún. 10. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak turelem. Nekem nemvert utan egy hettel meg mindig negative volt! (pedig tobbfajta tesztet is csinaltam) A doki magyarazata az volt, hogy kesobb fogant a pici, nem kozepidoben. Szoval turelem es sok sikert! Majd ird meg ha van valami fejlemeny, en drukkolok neked!
2013. jún. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hét késéssel mutatta ki a teszt, mult szombaton.
2013. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi csajok! Irok majd...
2013. jún. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!