Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kínai fogantatás naptárról...

Kínai fogantatás naptárról vélemény? Van olyan, akinek bejött?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 05:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben senkinek (nekem sem). De biztosan találsz olyat, akinek igen, hisz 50% az esély, hogy eltalálja, és azért az elég jó arány. :) csakhogy erre bárki képes. Tippelj és akár az is bejöhet! :))) Én játéknak tartom, nem komoly tudománynak. A spermium dönti el lány lesz vagy fiú. Azt pedig még a nagy tudású régi kínai tudósok sem tudhatják, hogy annak a férfinak, akivel találkoztam és akivel gyermeket vállalok adott aktus során melyik spermája ér előbb célba.
2013. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a módszert csak utólag néztem meg. Nekünk is és más ismerőseimnek is bejött. :)

Lehet benne valami, de ne ez alapján cselekedjetek szerintem... A lényeg,hogy egészséges legyen az a baba. :)

2013. jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 petera6 ***** válasza:

50% az esély :)


Nekem véletlen jót ír, de eszerint mindkét öcsém kislány :D

2013. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A 2 fiamat eltalálta...
2013. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez volt a döntő, hogy mikor foganjon a gyerekünk, de pont fiút írt, és az is lett. A másodiknál fogom figyelni, mert kislányt szeretnénk. Kíváncsi vagyok bejön-e :)
2013. jún. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..amùgy nem ez alapján akarunk babót,nekünk mindegy lenne ha fiú vagy ha lány lenne..csak egészséges legyen :)..csak kíváncsi voltam,hogy másnak mi a véleménye..:))
2013. jún. 11. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött. Kisfiú. Amennyire én tudom, általában olyan 80-85%-ban bejön, de kérdés, hogy jól alkalmazzák-e.
2013. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tehát maradjunk annyiba hogy játék az egész..tippelős vagy bejön vagy nem..végülis kettőből nem nehez eltalálni xD
2013. jún. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!