Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, ha a páromna...

Teherbe eshettem, ha a páromnak pisilnie kellett, és gumi nélkül szexeltünk? Többi kérdés lent!

Figyelt kérdés

E hónap 8-án (menzesz után 3 nappal)gumi nélkül voltunk együtt a párommal. Nem sokáig szexeltünk gumi nélkül kb. 1-2 percig, és nem ment el, de közben pisilnie kellett.

Az lenne a kérdésem, hogy:

Teherbe eshettem ennyitől?

Juthatott sperma a méhembe?

Menzesz után 3 nappal van peteérés, és mennyi a megtermékenyítés esélye?

Az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm, hülyék pedig kerüljetek!!!



2013. jún. 11. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy pisilnie vagy kakilnia kellett, ha nem védekeztek, lehetsz terhes. Aztán fejre is állhat közben, akkor is.
2013. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi az esélye?
2013. jún. 11. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély 3 nappal a menzesz után peteérésre de nem kizárt. Sok nő pl menzesz alatt esik teherbe ami uyge elvileg tök abszurd és mégis. bármikor lehet extra peteérés. Mivel volt benned igy van valamennyi esély. A megszakitásos közösülést azoknak a pároknak szabad csak akiknél nem nagy gond ha becsúszik a baba. Jobb nem kisérteni a sorsot, máskor ne tegye be igy. Az hogy pisilnie kellett nem befolyásolja.
2013. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
pontos számot senki nem tudna neked mondani nem sok az esély de nem 0. Máskor védekezzetek rendesen.
2013. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem a méhedbe kerül a sperma :)
2013. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
50-50%... igen, lehetsz.
2013. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe eshettél. Az esély teljesen mindegy, hiszen 50% esélyed van beleesni a kisebb csoportba. Szóval vagy terhes vagy, vagy nem. Legkorábban 21-én csinálj egy terhességi tesztet.
2013. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!