Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 2 hónapja van...

Lehetek terhes? 2 hónapja van egy barátom azóta már 2x szexeltünk és mind a kétszer megnéztük hogy nem szakadt-e ki a gumi és mindig rendben volt. Most kellet volna megjönni-e de már egy hete késik lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen lehetséges, hiszen egyetlen védekezési módszer sem 100%-os, de ennek az esélye nagyon kicsi. Egy hetes késés esetén csinálhatsz már tesztet, kimutatja, ha mégis... de én nem tartom valószínűneg. A stresszt annál inkább. Próbálj meg lazítani!
2010. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a gumi nem szakad ki, akkor 100%-os. A rizikófaktora a szakadás, de mivel rendben volt, nem lehetsz terhes, hacsak nem történt védekezés nélküli aktus. Meg fog jönni, most nagyon sok nőnek késik a tavasz miatt.
2010. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Csak egy aprócska kiegészítés: a gumi akkor sem száz százalékos, ha nem szakad ki, csak 99.8%. Igen, ez szép szám, de a két tized az két tized... amúgy ez annyira elenyészően kicsi, hogy szerintem nem te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt. Csak egy kis késés... ilyenkor belefér!
2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és remélem,hogy tényleg csak késik
2010. márc. 20. 20:28
 5/5 anonim válasza:
0%
erre csak anyyit hogy mindig annak van ilyen szerencseje aki nem is akar babat!es igen lehetsz terhes inkabb szedj bogyot ha nem bizol az ovszerben az a tuti!de valszeg babas vagy!
2016. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!