Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Kinek volt sikeres a...

Jennifer012 kérdése:

Csajok! Kinek volt sikeres a májusi honap? Mindent meséljetek el

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sikeres volt elsőre!! Május 4 én és 5 én voltunk együtt. 21-én teszteltem pozitívat. Jún. 4 én voltam dokinál,akkor voltam 6 hetes terhes! Mindent rendben talált a doki.3 hét múlva kell visszamennem :)

És neked kedves kérdező?

2013. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én menszesz kimarád után 10 nappal teszteltem mivel nekem rendszertelen a menszeszem igy nem is tulajdonitottam terheségnek biztos ez a honap se sikerül (ez lett volt a 4honap ) és igy is szerencsém volt h természetes uton jött mivel nekem nem durranak ki a tüszöim :/

elvilwg 5 hetes és 5napos vagyok . De jövöhét kedden megyek orvoshoz h meglegyen az elsö vizsgálat :)

2013. jún. 11. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sikert hozott a május, első próbálkozásra,ez lesz a harmadik gyerkőcünk. Remélem minden rendben lesz vele.Én majd júni végén megyek dokihoz.
2013. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 hónapnyi próbálkozás után május 2-3-a körül volt peteérésem és sikeres lett. Pont a születésnapomon lett nagyon szép, erős a tesztem.

Üröm az örömben, hogy már kétszer volt icipici barnázásom, szerencsére a baba szépen fejlődik, erős a szívhangja. Feküdnöm kell és utrogestant szednem.

2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én még egyenlőre várakozom.

Dpo 10. elvileg.

2 hónapja próbálkozunk...

Tudom, hogy korai bármit is érezni... egyenlőre a szeméremdomb felett egy kicsivel időnként érzek némi kis szurkálást vagy nem is tudom mit, de ezen kívül nincs más jel ami arra mutat, hogy meg fog-e jönni vagy sem...

Nagyon reménykedem benne, a múlt hónapban teljesen 'száraz' voltam mielőtt megjött volna.

Most ilyen fehéres és selymes folyásom van :) Tudom, hogy ez sem biztos, de azért jó ilyenkor reménykedni...

Nem vártig még 4 nap!


Akiknek sikerült azoknak nagyon gratula, reméljük, hogy mi is két csíkosak leszünk :)

2013. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk május volt az első próbálkozás és sajnos nem sikerült...de nagyon bízom benne,hogy most júniusban sikerülni fog!!!
2013. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második gyerek lesz,első védekezés nélküli hónap volt.Most hatodikán voltam orvosnál,volt már szívhang,minden oké rendben(6hetes terhesség).

Holnap megyek védőnőhőz a kiskönyvemért. Dokihoz legközelebb 4hét múlva megyek.

2013. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok akik terhesek lettek :)

Boldog baba várást magunknak :)


Akiknek nm sikerült azoknak meg sok sikert kivánok nekik . Ne szomorkodjatok !

2013. jún. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!