Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel lehet direkt terhes lenni? 3 hónapja szültem, n volt sikeres a szülés, nincs köztünk a kisfiam sajnos

Figyelt kérdés

#terhesség #pròbálkozás
2013. máj. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Részvétem, nagyon sajnálom!


AZ orvossal kell megbeszélni, és ha azt mondja minden rendben, és a ciklusod is visszaállt, akkor nem hinném hogy várni kéne tovább.


MIhamarabbi egészséges kisbabát kívánok Nektek!

2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ha lelkileg felkészültetek akkor vágjatok bele! :((
2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam aki januárban született a húga meg decemberben.
2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát azért függ attól is, hogy mi történt, mi az, hogy nem volt sikeres a szülés???

Az orvostól kell megkérdezni.

2013. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyosak vagytok.azért nem volt "sikeres"mert beteg volt a babám!az orvosok szerint már lehet,rendben is vagyok,rendszeres a menzim is.elevitet szedek
2013. máj. 25. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták,hogy lehet, akkor vágjatok bele, nekem van egy ismerősöm, egy éve van a gyerekei között!

Előre nem látták az orvosok,hogy beteg a baba?

2013. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem látták!ezért is mentem a 1- sote klinikára.ott rögtön!c vitamin tényleg segít a teherbeeséshez?
2013. máj. 25. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Erről szerintem az orvossal kellene beszélned. De a lelki sebek gyogyulása sokszor több idő mint a testieké. Akkor vágjatok bele ha sikerült ezt a picit meggyászolni és már testileg lelkileg teljesen készen álltok. Nagyon sajnálom ami történt.
2013. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!