Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan változik a hőm peteérés...

Hogyan változik a hőm peteérés előtt-közben-után?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 7. napon, Clostyt szedtem, ez a 2. kúrám.

Egy hónapja mérem nyelv alatt a hőmet, minden reggel.

Ma is mint ebben a pár napban 36.7

Múlt hónapban mensi előtt jó egy héttel, v kettővel folyamatosan 37.2 volt, mensi előtti napján leesett.3 tizedet.Nagyon köszi a válaszokat, annyira szeretnénk már babát...6 hónapja.



2008. jún. 20. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

a ciklusod 14-15 napja körül emelkedik a höd meg ez a peteéréskor közvetlen van amelyik reggel magas a höd akkor kell kufircolni, mert a pete csak egynapig él. de a höd innentöl magas marad egészen a mensiig , akkor leesik ahogy megjöln vagy elötte egy nappal. ha terhes vagy még marad kb egy hétig a magas hö és lassan vissza esik.


ha nagyon szeretnéd tudni mikor jó, akkor vegyél ovu tesztet ami a peteérés elötti napot mutatja így biztosabbra tudsz menni.

2008. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szakkönyvben ez áll: Az ovuláció előtti időszakban alacsony a hőmérséklet, közvetlenül peteérés előtt leesik a hő, majd fokozatosan megemelkedik 37 C körüli értékre. Ez a magas hőmérséklet a mensi napjáig fent marad. Régebben végbélben mértem akkor a peteérés után mindig felment 37 C-ra. Mióta a doki azt javasolta, hogy szájban nyelv alatt mérjem nem megy fel csak 36,7-re esetleg 36,8-ra.
2008. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is pont itt tartok, pontosabban a 13.napon a 2. clostis hónapban.

Múlt hónapban is mértem végig, akkor nem volt pe érés.

Arra figyelj, hogy a closti befolyásolhatja a pé időpontját, előrébb hozhatja. Ebben a hónapban nekem a 10.napon felment,11.leesett,12-13.folyamatosan emelkedett a hőm. Ellenőriztem ovu teszttel is (9-12 napig)tegnap már negatív volt, tehát az volt a napja=a 12.nap. Ráadásul erős ovu fájdalmam is volt egész nap.

Persze minden attól függ, hogy hány napos a ciklusod.Nekem 28.

Szurkolok neked, és én is azt javaslom, hogy vegyél ovu tesztet, megéri és nem kell annyit agyalni, hogy mikor van a legjobb idő.

2008. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!