Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hormoneredményei...

Megnéznétek a hormoneredményeimet? Én annyira nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

23. napi ( 3. napit nem is kért az orvos ). 31-36 napos ciklusaim vannak.


TSH 4.070 referencia tartomány 0.35-4.940

FSH 2.60 referencia tartomány 2.00-22.00

LH 2.59 refeerencia tartomány 1.00-105.00

Prolaktin 14.35 ref. tart: 1.39-24.20

Ösztradiol 169.6 ref.tart: 30.00-411.00

Progeszteron 15.2 ref.tart: 0.5-27.0


A dokim szerint tökéletes. Viszont én úgy tudom, hogy a TSH az sok. Kiértékelnétek, aki ért hozzá?


Nagyon köszönöm!!


2013. jún. 12. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,a TSH tényleg sok,ezzel el kell menned endokrinológushoz,mert a nőgyógyász,vagy a háziorvos tényleg azt mondja rá,hogy tökéletes,de erre már gyógyszer kell.Tapasztalatból mondom,nekem 4,5 volt és az endo doki lesz.rta,aztán elvetéltem ez miatt és később a nődokim küldött el egy másik endo dokihoz ,aki írt fel 50 mikrogramm Letrox pajzsmirigy hormon gyógyszert és most próbálkozhatunk megint.Ezt amúgy életem végéig szednem kell.
2013. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dokid egy hülye, már bocsánat. Sajnos nődokik, háziorvosok tényleg hajlamosak erre azt mondani, hogy tökéletes.

Mindenképpen endo dokival konzultálj. Egy normális doki, kapásból kér 3. napi hormovizsgálatot is, hisz az FSH/LH érték csak akkor értékelhető.

Ha babát szeretnél, akkor egy normális endo doki egyből fog neked erre a tsh értékre gyógyszert írni, mert magas!

És 3. napi vérvétel megy egyszerűen muszáj.

Próbáld ezeket valahogy kiharcolni.

2013. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Holnap megyek beutalóért a háziorvoshoz. Igen, babát szeretnénk, már három éve. :(

Nődokit is váltok, mert már nagyon unom, hogy mindenért harcolni kell...

Kedves 1. válaszoló, sajnálom, hogy elment a babád... Remélem minél hamarabb összejön neked és nekem is..

2013. jún. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!