Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhsövény műtét Mens Mentisbe?

Méhsövény műtét Mens Mentisbe?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Mens Mentisbe először, mert több, mint 1 éve nem jön össze a baba. Kiderült, hogy PCOS vagyok, ezenkívül valószínűsíthető az inzulinrezisztencia is, plusz méhsövényem is van. Kért a doktor úr hormonvizsgálatot, terheléses cukorvizsgálatot és egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatot is, amit szerencsére csináltathatok tb alapon, de a műtétet nem, illetve azt nem is szeretném, azt mindenképpen velük szeretném csináltatni.

Kérdésem lenne, hogy aki átesett már ilyen műtéten, esetleg éppen náluk, az tudna nekem mesélni erről? Mennyi idő maga a műtét? Mennyi időt kell bent maradni utána? Illetve, ami még nagyon fontos, mennyibe kerül hozzávetőlegesen ez a műtét? A honlapon nem találtam erről infót, viszont jó lenne kalkulálnom, hogy kb. mégis mennyi lesz. Köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 13. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek volt, de azt hiszem a SOTE-n, maszekban.

Csak annyit tudok, hogy altatásban csinálták neki, és elsőre sikerült (állítólag van hogy 2 műtét kell).

Talán 1 hetet pihent utána otthon, de nem voltak fájdalmai.

2013. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :)
2013. jún. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!