Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után egy órát...

Együttlét után egy órát feküdtem, így biztos marad több napig élő sperma bennem?

Figyelt kérdés

Most vannak a legtermékenyebb napjaim,én szeretnék minden nap,a férjem viszont csak két naponta szeretne szeretkezni,mert úgy több sperma termelődik.Ha kihagyunk egy napot és pont ma van az ovuláció,akkor sincs gond,ha tegnap próbálkoztunk?


Azért kételkedek,mert 1 óra elteltével is rengeteg sperma kifolyt mikor felálltam,mintha semmi nem maradt volna bent.



2013. jún. 13. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen elég az 1 óra hossza. Ha egészséges a sperma egyáltalán nem árt ha naponta együtt vagytok. De ha még sem akkor sincs gond mert lesz élő mire a pete ki szabadul. Tehát ha mégsem jönne össze ne híbáztasd magatokat ti mindent jól csináltok. Így is kevés az esély. Valahol csak a véletlen műve az egész.
2013. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Nyuszika...lazúlj el, szeretkezzetek amikor akartok:) a szex jó, és van ami még jobb a baba:)

Ne számolj, ne írj szexórarendet a párodnak:)

Élvezd az életet, hidd el nem maradsz baba nélkül, vedd lazábban:) ha nehezedre esik akkor is, próbálj jó dolgokra gondolni, és minden percet élvezni!

Szurkolok neked, mihamarabbi sikerért!

25hkm

2013. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat lányok!


Nehéz nem erre koncentrálni és amúgy így is élvezzük az együttléteket,csak jobban beidőzítjük őket.

2013. jún. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!