Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dokim szerint szerdán volt...

A dokim szerint szerdán volt peteérésem (UH), de a testhőm, meg az Lh teszt szerint még nem volt. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy a méhszáj állapotából látja. Kérdeztem hogy hétvégén jó lesz e ha együtt leszünk azt mondta akkor már késő. Belinkelem a görbém. [link]
2013. jún. 14. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az orvosban hinnék. Elsősorban azért, mert testhő ide, vagy oda, nekem semmivel sem volt magasabb vagy alacsonyabb ovulációnál, és akkor sem, mikor babás lettem. Ugyanúgy végig 36,7 volt, néha még lejjebb is ment. A pozitív teszt után is próbáltam méricskélni, de ugyanúgy 36,7 volt. Az LH tesztekre pedig mostanság elég sokan panaszkodnak. Most járok a 30. hétben és terhesgondozáson többen mesélték, hogy próbálkoztak az LH tesztekkel, és rendre befürödtek vele. Sokan mondták, hogy gyógyszertárban kapható több ezres csomagokat vettek, mert nem bíztak az olcsóbban, és semmire nem voltak jók. (Nem mondom, volt 1-2 anyuka, aki pozitív tapasztalatról számolt be, de felénk nem ők vannak többségben.) Én azt mondom, az orvos az orvos, talán érti a dolgát.
2013. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg a hőnek hinnék. Az LH teszt azért nem biztos, mert az csak az LH szint emelkedését mutatja, azt nem, hogy elég volt-e az emelkedés a tüszőrepedéshez.

Az orvos meg mit lát? UH-n láthatja a tüszőt, annak a méretéből lehet következtetni, hogy mikor reped, de előfordulhat, hogy még sem reped meg. A méhszájadon meg gondolom azt látta, hogy más volt a helyzete, nyitottabb volt, de szerintem ettől sem biztos még, hogy megrepedt.

De amúgy ha 2 naponta együtt vagytok, akkor teljesen mindegy, hogy mikor van, úgy is elkapjátok....

2013. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az orvos uh-n látja a méhnyálkahártya vastagságát, a tüszőt, és a méhszáj állapotát (kemény, puha, zárt, nyitott, magasan vagy mélyen helyezkedik el, stb.). Ezekből nagy valószínűséggel tud diagnózist mondani, míg a hőmérőzés... Nem tudom, én tapasztaltam is, hogy nem használt, hallottam is ilyesmiket... És még mindig azt mondom, hogy a házi praktikák java része nem olyan megbízható, mint az orvostudomány. (Tudom, egyeseknek az orvos ajánlja kiegészítésképpen a hőgörbe vezetését, de a lényeg, hogy kiegészítésképpen...)

2013. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!