Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Gabriel Ovulacios...

Segítség! Gabriel Ovulacios tesztet használok, de gondban vagyok! Mikor lehetett peteeresem?

Figyelt kérdés
A ciklusom 9.napján kezdtem tesztelni akkor csak egy csík volt,másnap 10.nap halvány második csík,11.nap már olyan volt mint a kontroll csík!A gondom az,hogy 12es13.napon nem tudtam tesztelni,ma a 14.napon már csak 1 csík van!Mikor282 lehe?tett peteeresem?28 naposak a ciklusaim!Vélemény?

2013. márc. 26. 16:53
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Amikor ugyanolyan erős volt a második csík, mint az első, az pozitívnak számít. Ha a 14-ik napon már full negatív, akkor jó eséllyel a teszt után 36-48 órával volt az ovu! A ciklusaid 28 naposak, és a teszt is ezt bizonyítja, hogy 14-ik napon esélyes a dolog!

Remélem nem szalasztottátok el az alkalmat! :-)

2013. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előtte való nap és utána való nap voltunk együtt!Remélem jól idozitettunk!Köszönöm a választ!:-)
2013. márc. 26. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
szia én is ilyen tesztet szeretnék nem drága?
2013. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3600ft. ért vettem!
2013. márc. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!