Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét utána 3 héttel...

Együttlét utána 3 héttel csináltam egy tesztet és negatív lett. Nem védekeztünk de nem belém élvezett el, nem peteéréskor volt az eset azóta már megjött. Nem szeretnék még gyereket szerintetek teszteljek mégegyszer vagy ez már biztosat mutatott?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén. Megnyugszol, ha nem csinálsz mégegyet? Mert szerintem nem. Csinálj, de már az előző is kimutatta volna. :)
2013. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. A teszt három héttel utána negatív, a mensid meg megjött. Szerintem ez egyértelmű. Legközelebb viszont ne kockáztass ekkorát, mert lehet, hogy nem lesz ekkora szerencséd. A megszakított közösülés NEM védekezés! A pearl inexe elérheti a 35-t is!


Elmélet: [link]

2013. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes legfeljebb gondterhes
2013. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még legalább 3 tesztet csinálj!
2013. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges pénzkidobás az a teszt...
2013. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem miért jobb neked ha parazál minthogy védekeznétek. Na és ha egyszer nem lesz szerencséd akkor mi van, mész abortuszra mint más fodrászhoz. Kotont húzni nem lenne könnyebb?
2013. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!