Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e mensi után egy héttel...

Lehet-e mensi után egy héttel peteérésem szerintetek? Ált.29-31 naposak a ciklusaim, és úgy próbálom belőni a peteérést is. De ma van viszont az a szokásos tojásfehérjés nyákom. Ez normális?

Figyelt kérdés
tojásfehérjés nyák

2013. jún. 14. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A ciklust a vérzés első napjától számoljuk, nem a vérzés utántól. Ha azt sem tudjuk, hány napos a vérzésed, honnan tudnánk, hogy a "mensi után egy héttel" mit takar?

Ha hosszú a vérzésed (7 nap), akkor a mensi utáni egy hét már a 14. nap.

De ha 3 napos a vérzésed, akkor igen valószínűtlen, hogy ilyen korán legyen.

2013. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető rendkívüli peteérés. A kisfiam (3.bba) a ciklus 8.napján fogant egy ilyen alkalommal (uh-n láttuk, h rendes időben is volt peteérésem...nem lettek szerencsére ikrek). Miután tervezett baba volt Ő is, ezért tudom pontosan mikor fogant. A második lányom a ciklus 26.napján fogant (hőmérőztem), már azt hittem nincs is pé-m.
2013. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátunk mondta,hogy nehezen esett teherbe,mert idő volt mire kiderült,hogy neki menzesz után nem sokkal van peteérése.Pontos napokat nem mondott,de a második baba is 1 év után jött össze emiatt.
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jún. 15. 14:42
 5/5 sarah23 ***** válasza:
nekem is igy van,most vok egy héttel utána és lásd tegnap 18mmeres tüszö,,,tehát nekem is kb,,11,12 nap reped meg...
2013. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!