Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 Heteske vagyok és nyúlós...

6 Heteske vagyok és nyúlós tojásfehérjés folyásom van. Normális ez? És az, hogy a tüneteim hirtelen megszűntek mit jelent? Lehet elhalt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz,nagyon izgulok,hogy legyen ott :)
2011. szept. 5. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A folyás mindegy milyen.

És a tünetek elmúlása sem jelenti, hogy elhalt a baba. (Bár nem tudom, milyen tünetre gondolsz)


Gratulálok a babához!

2011. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) A tüneteim amik múlt héten voltak megszűntek,a mellfájdalom,a hasfájás,menzi szerű görcsök voltak,és szédülni sem szédülök.5 hetesen terhesnek éreztem magam,most nem :(Igaz nem vérzek,az jó jel ugye?Balatoni túrán voltunk 4 napot,nagyon sokat mászkáltam és dombra is felmásztam,remélem nem ártottam neki :(Ha elmenne,mindenképp véreznék?A nyúlós folyás nekem peteéréskor szokott lenni azért fura.De végül is nem ez aggaszt a legjobban.
2011. szept. 5. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy életerős baba nem megy el ennyi "terheléstől", egy beteg meg ennél kevesebbtől is elmegy...

SZóval ezen ne emészd magad!


Amúgy nem vérzik azonnal, ha elhal egy baba, de vérezhet is, ez nem törvényszerű.


Próbálj meg aludni. :o)

2011. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A folyás természetes ilyenkor, van akinek végig van egész terhessége alatt (pl:nekem). A tünetek nem feltétlenül jelentkeznek minden nap, lehet, hogy jövőhéten olyan rosszul leszel, hogy majd megőrűlsz...Az viszont igaz, hogy sajnos nem minden esetben jelzi vérzés a baba elhalását, de ilyenre meg nem is szabad gondolni! Ne idegeskedj, mert azzal viszont jobban ártasz neki, mint egy túrázással! Sok sikert! Azért írd meg, hogy mi volt a dokinál, én drukkolok! 33 hetes km
2011. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

írd meg,hogy mi volt a dokinál!

Nem feltétlen baj,ha elmúlnak a tünetek...

2011. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a válaszokat,ma megyek 4-re!Izgulok!!!Utána megírom.
2011. szept. 6. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
várjuk a fejleményeket
2011. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6+3 hetes terhes vagyok :)De még nem volt szívhang,1 hét múlva vissza kell mennem.Ez normális,hogy még nincs szívhang?Vagy már lennie kéne?
2011. szept. 6. 18:27
 9/13 A kérdező kommentje:
15,3 mm a petezsák
2011. szept. 6. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:
szikhólyag látható volt??? vagy csak a petezsák?? semmi több?
2011. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!