Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 hetes terhességet már...

4-5 hetes terhességet már kimutat egy teszt? És az lehetséges hogy a terhesség miatt folyt az orrom napokig most meg már el is van dugulva?

Figyelt kérdés
Egyébként fáj a mellem a szokásos 5-6 napos menstruációm a hónap elején csak 2 napig tartott nem igazán kívánok semmilyen ételt és ha eszek is egyből émelygek és néha szédülök és mindennap fáj a fejem... Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 21. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
igen 4-5 hetest mindenképp kimutat. sztem lehetséges, hogy terhes vagy. nekem állandóan ömlött a vér az orromból terhesen
2008. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünetek között szerepel az orrfolyás is ÉS IGEN GY 4-5 HETES TERHESSÉGET MÁR KELLENE HOGY MUTASSON EGY TESZT.
2008. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mikor kezd el nőni illetve keményedni a has?
2008. jún. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!