Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9-11 hetes terhességet már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9-11 hetes terhességet már egész biztosan kimutat a terhességi teszt? Ilyenkor már látszódhat a terhesség?

Figyelt kérdés
2 nappal a menstruációm után voltam együtt egy fiúval, védekeztünk, de valamiért féltem, hogy baj történt. A következő ciklusom késett,igaz, mindig késik, de féltem, ezért 5 napnyi késés után csináltam tesztet, ami negatív lett. Az aktus óta nagyjából 1 hónap telt el akkor. Másnap megjött. A következő ciklusom már 1 hetet késett, de akkor is megjött. Ám az 5. napon már szinte semmi sem jött, nekem pedig mindig 6-7 napig tart. És van egy ismerősöm, aki végig rendesen menstruált a terhessége alatt, ezért félek.
2011. júl. 10. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 hetest már el sem tudsz vetetni!
2011. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
nem valószínű, hogy terhes lennél, de menj orvoshoz, mert oka van annak, hogy így felborult a ciklusod. ezt nem szabad félvállről venni (egyébként igen, a teszt már régen kimutatta volna).
2011. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Cicca ***** válasza:
16%
ne feledd, két petefészked van, ha az egyikben ott a baba, a másikban még érhet (nem törvényszerűen) pete, ami ugye kilökődik menstruáció alatt. Csinálj még egy tesztet, de inkább irány a nőgyógyász, lehet, hogy vmilyen betegséged van és nem terhes vagy!
2011. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
a teszt biztosan kimutatja, de én a dokit ajánlom. bár ha a teszt nem jelez akkor sztem nincs baj. de vigyáz, mert max 12 heteset lehet elvetetni. és ha nem jelentkeztek a tipikus terhességel járó tünetek,(mellek megduzzadása, fokozott étvágy, hányinger, hányás, szédülés, kívánósság, szagokra való érzékenység stb.) akkor megnyugodhatsz.:)
2011. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom, miért van bennem a para, hiszen védekeztünk, le is ellenőrizte a fiú az óvszert, de valamiért mégis motoszkál bennem. Egyébként semmi tünetem nincs, a mellem egy napig érzékeny volt, de az a ciklusom előtt volt, 3 nappal később meg is jött. Nem hogy kívánós nem vagyok, nagyon étvágyam sincs, és mostanában a lelki egyensúlyom nincs épp a helyén. És ma megint elkapott az ideg, lehet, hogy csak beképzelem, de minta ma érzékeny lenne a mellem is. Holnap hívom az orvost.
2011. júl. 10. 23:40
 6/11 anonim ***** válasza:
2 nappal menstruacio utan nem hinnem hogy a petesejtet meglehet e temekenyiteni mert meg nem fejlett alltalaban 5 nap utan fejlodik ki es 6-7 nap utan termekenyitheto 2 nappal menstruacio elottig ... szoval vagy nahuon gyorsan fejlodik a petesejted vagy tobbet tarto menstruaciod vab mint az atlagnak es ez iker eresrol arulkodik...szoval ha teherbeesel meg ikreket is szulhetsz hisz akkor par nap elteressel mindket petefeszekben kifejlodik a petesejt ez a 2 peteju iker...es ha jol ertettem akkor a szeretkezes utan ra egy honapra megjott a ciklus akkor nem lehetsz terhes hisz mar az a petesejt meg kellett volna termekenyedjen ... ne felj nincs gond nem vagy terhes de azert egy nogyogyaszati vizsgalatnak alavetheted magad hogy kideruljon amit meg fentebb irtam...
2011. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolso vagyok ....


Elfelejtettem azt is ideirni azt hogy biztos mindenki tudja 2 petefeszek van es valtva fejlodik ki a petesejt egyikhonapban egyik petefeszekben masikhonapban masik petefeszekben ezert neha kesik neha meg tul hamar jon meg ... de ez fug a hormonoktol is...es neked meg ugye tobbet tart mint az atlagos noknel igy neked nem pihennek a petefeszkeid vagy csak az egyik pihen ... es a melled akkor is erzekeny mikor keszen allsz a megtermekenyitesre hogy igy konnyebben izgalomba jossz meg stb ... terheseg utan 5-7 nappal az atlagnak reggel emejgese van hanyingerek rosszulletek sot fenalla a gyakori vizeles is es az amit elmondtal hogy nem kivansz meg semmit az meg korai hisz altalaban csak a 3 honaptol jon ez a folyamat ... de a nogyogyaszati vizsgalat mindenkinek elkel legalabb minden evben 1 szer 2 szer ... biztos ami biztos...

2011. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. júl. 11. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

"ne feledd, két petefészked van, ha az egyikben ott a baba, a másikban még érhet (nem törvényszerűen) pete, ami ugye kilökődik menstruáció alatt."4


Jézusom. Ez vmi iszonyatosan rossz vicc? Petefészekben baba? Épeszű vagy te?

A baba az a méhben fejlődik. A pete meg a petefészekben érik, és onnan lökődik ki. A terhesség alatt termelődő hormonok miatt pedig terhesség alatt általában nincs peteérés.


Kérdésedre válaszolva: 9-11 hetes terhességet kimutat a teszt. Csinálj még egyet.

Látszódni viszont nem látszik.

2011. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2011. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!