Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy fogamzásgátló elvekonyitotta a méh nyalkahartyat és nem sikerült a baba? Jangeet szedtem 1 évig és most egyszerűen nem sikerül teherbeesnem!

Figyelt kérdés
6 hónapja próbálkozunk és semmi!Hasonló helyzetben volt valaki?

#terhesség #Fogamzásgátló abbahagyas
2013. jún. 15. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hónap még nem a világ vége! 1 évet szoktak mondani az orvosok, ha 1 évig nem sikerül, akkor kell orvoshoz fordulni. Szerintem legyetek türelmesek még egy kicsit.
2013. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fogamzásgátló miatt van.

Én több, mint 4 évig szedtem fogamzásgátlót, mielőtt babával kezdtünk próbálkozni. 7 hónap után fogant meg a kisfiúnk.

És valóban 1 év után szokták az orvosok részletes és célzott vizsgálatokat csinálni, hogy miért nem sikerül. Nagyon sok más oka is lehet. És nem csak a részedről, hanem a párodéról is. De akár még az is lehet, hogy minden rendben van veletek, csak rosszkor vagytok együtt, vagyis pont jókor nem vagytok együtt.:)

2013. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De azt honnan tudod hogy a fogamz.elvekonyitotta a nyalkahartyat es az lehet a baj?
2013. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet egyeb...a stressz vagy ilyesmi.

Mi is szeretnenk babat de meg nem jott ossze.

En is kb 1 evig szedtem a fogamzasgatlot.

Elozo voltam

2013. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom szerint az miatt!A stressz lehet,mert nagyon sokat idegeskedtem már 2 hónapja családi gond miatt!Sok oka lehet végül is a dokim ezt vetette fel és ebből gondoltam!Igazából nem tudom.
2013. jún. 15. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
szia én kaptam egy gyógyszert estrofem mert nekem az orvosom vékonynak találta a nyálka hártyámat hétfőn még 5mm volt pénteken pedig már 12mm volt! kérdezz rá nem e kaphatnál rá valamit vagy pedig vegyél E vitamint az is vastagítja!
2013. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia, én 5 évig szedtem a bogyót, 2 hónapja tettem le a gyógyszert, nem védekezünk mert kisbabát szeretnénk! De a mensim még nem jött meg azóta sem...Én most kb még itt tartok:)
2013. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 15 évig szedtem, a dokim azt mondta (az előző...) hogy nem kell szünet!

Hát, augusztusban lesz 2 éve hogy próbálkozunk, de én szinte az első pillanattól kapok progeszteront.

Előtte fél évvel hagytam abba a gyógyszert, de nekem nagyon sokáig sz...*r volt a nyh-m.

E vitamint szedtem, méhpempőt, de így is a 6 mm volt a max!

Aztán csináltak egy eü. kaparást, hogy na majd akkor felfrissül a nyálkahártya.

Láss csodát, de aztán 3 hónapra rá teherbe estem, de sajnos korai vetélés lett a vége, és most már minden csodaszer nélkül 8-9 mm a nyálkahártyám, ami már elég a beágyazódáshoz.

2013. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magán dokihoz járok...de egyenlőre ez neki még nem jutott eszébe, hogy valamit adnia kellene, hogy esetleg későbbiekben baba is lehessen...:(
2013. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!