Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik- embrio beultetes utan...

Lombik- embrio beultetes utan mit javasoltok? Teljes fekves vagy nem kell fekudni egesz nap?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne feküdj egész nap, nem jó olyankor a méh vérellátása :) sok sikert!
2013. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sokat voltam víszintbe, de egész nap nem feküdtem és azt is csak az első 3 napban.
2013. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én első három hónapban fekvésre voltam ítélve. (nem lombikom volt, csak simán veszélyeztetett terhes voltam) Hát én bizony nem feküdtem egész nap, mert nem bírtam, és valójában akkor is éreztem jól magam ha mozoghattam. Szerintem a teljes fekvés nem jó, valamennyit mozogj pl. boltig elsétálni, vagy picikét otthon tenni venni stb. Természetesen vigyázz magadra és a picire, de mozgás minden képen kell a vérellátás miatt, az emésztés, a jó közérzet, a jobb megtapadás miatt. (Ha mozogsz akkor érzi a baba, hogy mélyebbre kell ásnia magát ha megakar kapaszkodni.)Ha csak fekszel akkor nem "tanulja meg", hogy azért az élet nem csak pihenésből áll. (Én az első terhességemmel extra kímélő életet éltem, tényleg csak feküdtem vele, aztán el is vetéltem.)
2013. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
AZ első 1-2 napban érdemes sokat feküdni, utána már jöhetsz-ehetsz, csak ne cipekedj, ne hajolgass ne gugolj.
2013. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Arra gondoltam, hogy sokat olvasok, de azért este vacsorát kellene főzni, meg a teraszra ki tudok ülni a hintaágyra, kutyát-cicákat úgyis etetni kell, szóval kímélném magam, de egész nap feküdni nem akarok.

2013. jún. 16. 08:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Kutya cica etetéssel vigyázz! (tudod toxoplazma meg minden, jobb félni mint megijedni) Én egész életemben ölelgettem az állatokat, bátran ettem mosatlan gyümölcsöt, házi tejet, házi húsokat, és még sem sikerült elkapnom a toxoplazmát szóval most félek nehogy terhesen sikerüljön. A hinta ággyal is csak óvatosan (csak az extra biztonság kedvéért). De nem kell azért végig aggódni az egészet, mert az sem jó. Igazából vigyázz magadra amennyire csak tudsz, de csináld bátran ami jól esik!
2013. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy kis mozgás mindenképp jót tesz,csak ami jól esik.Nekem amit nagyon nem javasoltak,az az utazás.Legfőképp,mert pesti vagyok,és ismerve az itteni utak minőségét,no meg a BKV-t. Persze jó úton kocsival nem gond,csak ne rázkódj. Sok sikert!
2013. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kutyától nem lehet elkapni a toxoplasmát, macskával viszont valóban óvatosan.
2013. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Toxoplazmán túl vagyok, vért vettek és megnézték, elvileg védett vagyok.

Sajnos az út 1 óra hazafelé, de majd úgy jövünk, hogy ne zötykölődjünk, ezzel sajnos nem tudok mit csinálni. :(

Elvileg ma lesz a nagy nap, 8-kor kell telefonálnom.

2013. jún. 17. 07:13
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem két óra volt az út (csak haza) és sikerült. A doki mondta, hogy ne feküdjek, csak az első napon, utána mozgolódni kell a méh vérellátottsága miatt. Az elsőnél egy csomót feküdtem, a másodiknál csak az első napon. Hogy ezen múlt-e, persze már nem derül ki :)
2013. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!