Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon rosszul alszom. Mit...

Nagyon rosszul alszom. Mit javasoltok, mit szedhetnék, ha babát is akarunk?

Figyelt kérdés

Szóval megy a baba-projekt, de közben sokat jár ezen az eszem, nagy változás :), izgalmas, így szerintem emiatt nagyon keveset alszom mostanság és rosszul. Rettentő fáradt vagyok minden nap.

Mit szedhetnék, ami segítene ellazulni és mélyebben aludni? Valami gyógynövényes cucc?

Köszönöm előre is!


2013. febr. 8. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég rossz ha már most nem tudsz aludni, akkor mi lesz késöbb.

Szerintem ezt még mielött elkézül a baba kellene rendbe tenned a fejedben, és nem stimuláló dolgokkal megoldani.


Amit még tennék, hogy lehet hogy magas a vérnyomásod, azt orvossal megnézetni mindenképpen.


Aztán teát vegyél. biztosan van felétek is drogéria, pl dm ott is lehet kapni nyugtató teákat.

2013. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit mozogsz?

Én azt javasolnám kezdj valami sportba, attól jobban alszol és babavárás előtt egyéb jótékony hatásai is vannak, megerősödik a hasfal, lesz állóképességed, ami szülésnél, és később a gyereknél nagy előny stb.

Persze a napi kétszeri szex se rossz. :D

2013. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó, pont beletrafáltok a leglényegesebb pontokba :D

Sportolok. Heti 2x alaposan lefárasztom magam, kardio edzést végzek, szóval ez megvan. Emellett napi házimunka, séta munkahely kapcsán, szóval a mozgás megvan.

A vérnyomásom pedig rendszerint alacsony. Szóval ez sem lehet gond.

Amúgy nem úgy kell elképzelni, hogy halálra izgulom magam a baba miatt. Még olyan igazából nem is próbálkozunk (ha már részletekbe megyünk: csak megszakítással), elvileg majd márciustól megy élesben. De azért sokat jár a fejemben, hogy milyen lesz, ha meglesz a baba, milyen lesz a várandósság. Szóval izgalmas élethelyzet ez, szerintem érthető, hogy izgatott vagyok.

Csak tényleg már december óta tart ez, akkor kezdett realizálódni, hogy végre most már tényleg a finishben vagyunk, és hamarosan indul, és azóta rosszul alszom.

2013. febr. 8. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből beteolok 2-3 szemet és akkor jóbben alszok. :)


[link]

2013. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nekem a homeopátiás sedatif pc segített. Ha ez sem, akkor el kell gondolkozni mi okozza valami lelki eredetű...
2013. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a talpmasszőröm a macskagyökér-komló-hibiszkusz teát javasolta
2013. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!