Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja 23. -a...

Ki az aki nem várja 23. -a körül? Izgultok velem? Tesztelünk, majd örülünk együtt?

Figyelt kérdés
Ki mióta próbálkozik? Praktikák?
2013. jún. 16. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21-re nem varom. 7honapja probalkozunk, kulonosebb praktikank nincs, 2naponta egyutt vagyunk, E vitamint es folsavat szedek :)
2013. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
MI 11 hónapja próbálkozunk, sajnos közben volt egy vetélésem. Érdekes ez, a lányom az első hónapban összejött.
2013. jún. 16. 19:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyszinten elsore :) most meg bezzeg :/ elso voltam
2013. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 marki_2 ***** válasza:

Sziasztok!


Én 22-re nem várom.

Ez a második hónapunk. Hétvégén tesztre fel! :)

2013. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25-re nem várom. Szorítok mindenkinek a dupla csíkért. :-)
2013. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én 21-22-re nem várom, már 20 hónapja próbálkozunk.

Praktika: szeretjük egymást, amikor kedvünk van és sok mandulát eszem - helyettesít minden vitamint és ásványi anyagot (már elég volt a bogyókból).

Van egy rakás tesztem, már csak a kellő pillanatot kell kivárni :)

2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én 26-ára nem várom...2.hónap hogy megpróbáljuk a kistesót...bízok benne ,hogy most sikerült.

Folsavat szedek és két naponta,de peteérésnél naponta is együtt vagyunk!Alig bírom kivárni még ezt a 9-10 napot,hogy mi lesz!!!

2013. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én is 21-re nem várom! Szerdán ellövök egy tesztet!
2013. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Van esetleg olyan köztetek akinek van már babája? Ha igen akkor ovutól számított hányadik napon mutatta ki ki a teszt a terhességet? Ma vagyok a 7.dpo-n
2013. jún. 17. 13:32
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia! Én 22-re nem várom, és holnap szeretnék tesztelni egy 10 érzékenységű tesztel.

Illetve az egész úgyvolt, hogy a férjemmel nem terveztük a babát, de a védekezésre nem is nagyon figyeltünk oda, mert úgy voltunk vele, h ha jön a baba, akkor had jöjjön :)

Viszont fura tüneteim vannak, amiket eddigi mensik előtt még nem tapasztaltam, és egyből az jutott az eszembe, h lehet terhes vagyok.

Mindegek után kicsit csalódnék, ha a teszt negaív lenne, pedig megfogadtam, h nem élem bele magam, h baba lesz... Dehát...ez nem így megy ugyebár :)))

2013. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!