Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a mensesem,...

5 napja késik a mensesem, igaz, hogy hosszú ideje nem volt és májusban jött meg, akkor az utolsó napon voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Csináltam tesztet, de az negatív lett, van remény a babára?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál de nem tudott megvizsgálni, mert túl vastag a méhnyálkahártya, és nem érzett semmit, írt ki gélt amit használnom kell és 10 nap múlva visszamenni, tegnap este volt egy kis hőemelkedésem. Nincs egyéb tünetem a néha feszülő melleken és alhasi görcsökön kívül más.Csak remélni tudom, hogy mégis babám lesz!

#baba van a dologban?
2013. jún. 13. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"túl vastag a méhnyálkahártya"???

Ultrahangról még nem hallott?

Szerintem másik orvossal is megnézethetnéd...

2013. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mikor csináltad a tesztet? szerintem ismételj 1-2 nap múlva és keress egy másik dokit. főleg, ha baba van a dolgoban. a terhesgondozás jó hosszú idő, nem mindegy, hogy áll hozzád a dokid.


drukkolok! :)

2013. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Amúgy csodálkoztam is, hogy nem küldött el uh-ra, pedig mondtam neki a terhesség gyanúját illetve azt is, hogy nekem tavaly policyszták voltak a méhemen és ezért sem jött meg hosszú ideig, szóval az újbóli kialakulás miatt is izgulok. Egyébként két napja csináltam tesztet, és holnap után ismét csinálok, remélem, hogy két csík lesz rajta.Annyira szeretném! :)
2013. jún. 13. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
ha két napja csináltad és nem akkor késett 5 napja, hanem most, akkor akár már ma is megpróbálhatnád, de holnap-holnap után még biztosabb. én 5 nap után teszteltem nagyon erős, egyértelmű pozitívat :). hasonló tapasztalataim voltak a dokimmal hozzáállásban, mint neked. az első trimeszterben nagyon el voltam maradva a vizsgálatokkal,mert tojt rám magasról, azalatt az id alatt találtam másikat és most már minden rendben, hajszálpontosan kapom a beutalót mindenre. Engem sem ultrahangozott meg, pedig még az asszisztense is sugallta, h azt azért kellene...
2013. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pènteken kiderül ha az is negatív lesz nagy valòszinüsège van annak,h nincs baba
2013. jún. 13. 12:37
 6/13 zsazsula28 válasza:
Sziasztok. Nekem is 5. napja késik. Sosem szokott, rendszeresen 30 naposak a ciklusaim, de semmi teheségi tünetem nincs. Enyhe alhasi szurkállasokat érzek. Drukollok neked a babához :)
2013. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zsazsula28 válasza:
Ja...azt elfelejtettem mondani, hogy a teszt amit ma reggel csináltam negatív.
2013. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, holnap reggel kiderül. Am a testhom 36,3 ès 37 fok kozott mozog illetve a pulzusom is magas. Remèlem,nagyon remèlem a kèt csíkot!!!! Egyèbkènt vègeznèk a helyedben mèg egy tesztet 2 nap múlva,biztos,ami biztos!;)
2013. jún. 14. 17:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Negatív lett a ma reggeli teszt is! :S :( ;'(
2013. jún. 15. 11:21
 10/13 zsazsula28 válasza:
Sajnálom nagyon :( ...az enyém is az lett. Holnap reggel csinálok még egyet és ha az is negatív, akkor szerdán elmegyek dokihoz, mivel még soha nem késett egy napnál többet. Szerintem te is menj el inkább, hogy megnyugodj.
2013. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!