Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes az alábbiak...

Lehetek terhes az alábbiak mellet? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

-peteérés környékén petting volt (csak az, semmi behatolás), de nem tudom, lehet hogy bekerült valahogy ondó, de mindenképp nagyon kevés,vagy előváladék max, mert figyeltünk

-nem szabályosak a ciklusaim, a 31. ciklusnap, ez 16 nappal a petting után, a 25ös teszt negatív

-ez után 33-34.nap éjjel megjött a menzeszem, szokásos mennyiség, időtartam, állag stb.

-viszont most, 4 héttel és pár nappal az eset után (azóta nem volt semmi együttlét) néhány napja émelygek esténként.

illetve gyomorégést is érzek.


Lehet terhesség miatt vagy kizárható?

csináljak még teszter?


2013. jún. 16. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen kizárt hogy terhes vagy.
2013. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddig úgy tudtam, hogy a gyerek akkor lesz, ha két ember szexuális életet él (remélem nem kell részleteznem, hogy azt hogyan kell).


100%, hogy nem vagy terhes...

2013. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!