Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18. naptól kevés vérzés (nem...

18. naptól kevés vérzés (nem barnázás) mitől lehet? A 18. napon délután volt pár csepp, aztán semmi, majd a 19. napon ismét, és azóta is van, de elég kevés (most 20. napnál járok).

Figyelt kérdés
2 hónapja voltam átjárhatóságin ( nem volt letapadás), és azóta volt már 1 normál cikluson.Most peteérés után 2-3 napig volt némi nagyon híg sárga folyásom ( nem gomba vagy hasonló, mert akkor nem is mehettem volna átjárhatóságira, és nem viszket, nem büdös), majd abbamaradt, de aztán elkezdtem vérezgetni.25-26 napos ciklusaim vannak. Szerintetek lehet baba? Amúgy meddőségi központban minden vizsgálaton túlvagyunk. Mindkettönkkel minden ok! Tökéletesek az értékeink, de mégsem akar jönni a baba. Mostpedig mire vége a vizsgálatoknak, és elvileg minden ok......elkezdek ciklus közepén vérezgetni. Természetesen dokihoz is megyek, de kíváncsi vagyok hátha volt hasonló tapasztalata valakinek. Köszönöm a segítséget! Cinikusok kíméljenek!

2013. jún. 16. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

én is így jártam az átjárhatósági után pár nappal minden nap volt egy kevés vérezgetés. Most tegnap megjött időben, de alig-alig akart megindulni a rendes vérzés.

Remélem a jövő hónapban nem lesz ilyen.

2013. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem a dokimmal, és azt mondta 1000 oka lehet, de mivel az átjárhatósági már rég volt az nem zavarhatott be. Mondta, hogy ad egy időpontot, de én inkább megvárnám a nem várt szombatot. Egyébként 5. Napja pecsételgetek. Sajnos szerintem ez már nem lehet beágyazódás.
2013. jún. 18. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!