Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasonló...

Valaki járt már hasonló helyzetbe vagy van ötletetek mi okozhatja a tüneteimet? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
1éve járok a nőgyógyászhoz azzal a progrémával hogy ciklus közepetöl még meg nem jön barnázgatok. Irt fel ösztrogén mentes fogamzásgátlót eddig nem is jelentkezett vele tünetem de előző hónapba nem jöt meg csak barnásan majdnem 2 hétig. Most pedig jövöhéten fog megjöni de megint 1 hétel elötte barnázgatok. Valakinek van ötlete mi lehet mert már teljesen kétségbe vagyok esve! Diamilát szedek.

2013. jún. 13. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szörnyen egyszerű Annyi az egész,hogy a méhnyálka hártyád előbb kezd el pusztulni mint kéne.Én pont ugyan erre a problémára Norcolut nevű gyógyszert kaptam.Annyira helyre jöttem,hogy kb 6 hetes terhes vagyok.
2013. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) elmegyek az orvosomhoz és feltétlen megkérdezem hogy nekem is jó lenne e. Remelem igen mert mar nagyon unom ezt a helyzetet.:/
2013. jún. 13. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt el hiszem. Én is untam ezért mentem orvoshoz.
2013. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, komolyan erre fogamzásgátlót írt fel? Ezt okozhatja progeszteron hiány, annak ez a fő tünete, hogy barnázgatsz menzesz előtt.

Endokrinológushoz menj, és ő kapásból tudni fogja rá a megoldást, és eszébe sem lesz felírni fogamzásgátlót.

2013. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vissza mentem nőgyógyászhoz és eltiltot a fogamzasgatlotol 1 hónapra és irt fel norcolutot. Most meg várok segít e:):/
2013. jún. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!