Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle tesztnél volt már...

Facelle tesztnél volt már Nektek, a teszt oldalán egy 2. csík-kezdemény? (részletek lent)

Figyelt kérdés

semmi második csík nincs a teszt nagy részén, de ha elfordítom , és a vékonyka csík oldalsó élét nézem, ott egyértelműen egy piros (más árnyalatú mint a kontrolcsík) csík kezdemény van. Kb 1-1,5 mm hosszú.

Akkor ez most negatív vagy mi? MErt nekem ez úgy tűnik inkább a teszt hibája, meg azon az oldalon (a nagy felületen) ahol a 2. csíkot jelezné ott is csak ennek az oldalsó csíknak egy fél milimétere látszik, tovább még halványan se semmi.


Volt már valakinek ilyen?


NEm végeztem korábban a javasoltnál.



2013. jún. 17. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
képet nem tudok sajnos feltenni.
2013. jún. 17. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs csik akkor nega és ez minden tesztre igaz.Ne nézegesd ennyire hidd el ha sikerül egyértelmüen látszik nekem facelle 12 dpon teljesen egyértelmü pozi volt
2013. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél új tesztet. Ezzel befürödtél, de a következő talán oké lesz. Én minden alkalommal dupla csomagosat vettem, biztos ami biztos :)
2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt..csináltam újat és negatív lett. És nincs baba azóta se..
2013. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

One Steep, 2 napra rá full negatív, aztán újabb 2 napra rá (a kép utáni 4. napon) szép halvány, de egyértelmű pozitív lett!

[link]

[link]

Remélem segítettem!

2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! mindenkinek köszönöm a segitséget. Csináltam gabrielt, ami negatív lett. Mondjuk gondoltam h ez nem "Olyan" csík! köszi mindenkinek:)
2013. jún. 20. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!