Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sikerült?!? Még...

Lehet, hogy sikerült?!? Még sosem éreztem ilyet menses előtt.

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk. Két nap múlva lenne esedékes a mensesem. Számomra teljesen új jelenségeket figyeltem meg így, a menses előtt: az egész alhasam fel van puffadva, leginkább a bugyivonal magasságában; felváltva szúr hol egyik, hol a másik petefészkem; feszül az alhasam és tompán fájdogál. Volt közületek valaki, akinél így kezdődött a terhesség?
2013. jún. 17. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
en is pont ezeket erzem, 4napja kesik... en se ereztem eddig ilyet, de a tesztem negativ :(
2013. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem így kezdődött, kivéve a hasi puffadást,és már a nemvárt napján erős pozitív lett a tesztem, tünetek azóta is tartanak!!!Kitartás és szorítok hogy baba legyen!!!
2013. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is keményebb a hasam a köldöktől lefelé 5-10 cm-re, szurkált itt-ott, olykor fájt is pár percig. A mellem is fájdogál olykor, kemények a bimbók. Tegnap időn túl lett 2 csík a tesztemen. Mens-nek semmi jele. Pár nap múlva ismétlek.
2013. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezeket érezni,mikor meg fog jönni.
2013. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
mindenki mas, mindenki mast erez..... el tudja donteni mindenki mit miert erez
2013. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor már vagy 10 napja meg kellene jönnie...

Remélem, a megérzéseim nem csalnak, s bejön a megérzésem.

Furamód, a párom sokkal biztosabb a dologban. Hátha, neki lesz igaza!

2013. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
miért nem csinálsz egy tesztet hogy kiderüljön? már mutatni kell ha terhes vagy! drukkolok!
2013. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet (HCG Quick teszt 25-ös), igaz nem reggel, hanem tegnap délután. Az eredmény fura lett: A második vonal vékonyan jött elő -kb. mint egy cérnaszál-, de rózsaszínen, de kb, tized olyan vékony volt, mint a teszt csík. A leírás szerint viszont ugyan olyannak kellett volna lennie... Pár nap múlva megismétlem majd reggel egy másik fajtával -ha addig nem jön meg.
2013. jún. 18. 10:54
 9/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én holnap ismétlek, mert hasonlóképp jártam, mint az előző hozzászóló.
2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9es vagyok, hogy vagy azóta? Nekem tegnap is negatív lett, 4. napja késik, hétvégén ismétlek.
2013. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!