Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban annyira...

Ebben a hónapban annyira éreztem, hogy sikerült. Egészen 1 hetet késett is a mensim, már az orvos is mondta, h koraterhesség lehet, mire megjött. Tuti, hogy nincs baba igaz?

Figyelt kérdés
Tudom,hülye kérdés,ha megjön miért is lenne babóca,csak már annyira várom.És olyan nehéz a párom is el fog utazni 3000km-rel arrébb...
2009. aug. 9. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendesen megjött,ahogy szokott vagy kicsit kevesebb vagy másabb?Ha nem olyan,amilyen lenni szokott,érdemes lenne csinálni még egy tesztet!Ha nega,akkor szedjél barátcserje kapszulát,hátha tutira bejön egy baba!

Sok szerencsét!:)

2009. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi változás,hogy én sose barnázok az elején(rögtön vér) csaka végén.És most 1 napot csak barnáztam és keveset.Köszi a választ:)
2009. aug. 9. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még könnyen előfordulhat hogy babás vagy.Én 3 hónapig barnáztam mikor meg kellett volna jönnie,és mégis itt szuszog a kis 16 hetes babóm.Ne add fel,csinálj majd még egy tesztet.Van aki hónapokig rendesen menstruál terhesen,a barátnőm 5 hónapig menstruált.Írj majd hogy mi a helyzet.Sok sikert!
2009. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek orvoshoz vissza kontrollra.Múlt hét kedden 13,5(vastag) nylkahártyát látott,amire a koraterhességre utalt.Aztán pénteken reggel már csak 10,5volt+barnázás ami nálam sosincs mensi előtt.És estére pénteken vér:(...
2009. aug. 10. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nagyon drukkoltam neked. Remélem nincs baj és hamarosan összejön.
2009. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!