Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, akár...

Járt már valaki úgy, akár többször is, hogy a Clostilbegyt szedésekor mégsem volt peteérése?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni mi az oka hogy nincs peteérésed amugy sem?

Nekem azt mondták 2 hónap closty kúra után ha volt peteérés ha nem de nincs megtermékenyülés akkor felesleges tovább próbálkozni clostival mert akkor komolyabb segitség kell. Én PCOS vagyok. Következő ciklusbna teszek egy próbát vele ha nem sikerül összel újra megyek a meddőségibe.

2013. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem így volt. Elmentünk egy meddőségi központba, kivizsgáltak, kaptam injekciókat és inszeminációval lett a babánk. Végülis lehetett volna otthon is próbálkozni az injekciók mellett, de így nagyobb volt az esély a sikerre és az injekciók nagyon drágák voltak, úgyhogy inkább a biztosabbra mentünk.
2013. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van már egy 14 hónapos kisfiam, de novembertől 3 hónapig leállt a peteérésem, clostival indították be, akkor 1. hónapban baba is lett, de az 5. héten elvetéltem, azóta most 2.-jára kellett szednem clostit, de félek, hogy nem is volt pé, mert nem éreztem semmit, az 1 hónapban nagy görcseim voltak, most semmi. Ezért gyanakszok, hogy talán nem is volt peteérés. Azt nem lehet tudni miért állt le, a stresszre fogják. Ultrahanggal nem követik, ezért nem tudok semmit...
2013. jún. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!