Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedésekor ez...

Monanke kérdése:

Clostilbegyt szedésekor ez normális?

Figyelt kérdés

Ma kell bevennem az utolsó clostilbegyt tablettát 2*1-et kellett szednem 5 napon át.

Tegnap este óta nyilaló fájdalmat érzek a bal oldalamon,ovulációs fájdalmakat.

Holnap megyek az orvosomhoz ultrahangra,de érdekelne pár vélemény hogy ez ugye nem rossz jel?Nem lehet hogy túlstimuláltam?Eléggé aggódok.


2013. máj. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vlaszeg több pete érik egyszerre ezért feszül a petefészked.
2013. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyi peténél van ok aggodalomra?
2013. máj. 30. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
természetes mivel több indul meg érésnek ebből nem mind lesz megtermékenyithető.
2013. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is be voltam és vagyok tojva, mert nekem meg a méhem fájdogál. Múlt hónapban szedtem clostyt, az volt az első hónapom. Megjött, de gyengén, elmúlt és még mindig fájdogálok. Teszt nega. Én is feltettem ezt a kérdést és azt írták, hogy 1 adagtól nem lehet túlstimulálódni. Hát remélem. De akkor most mi lehet velem?
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!