Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló tünetek valakinek...

Hasonló tünetek valakinek jeleztek-e babát? Kinél milyen korai terhességi tüntetek voltak?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 9. dpo, és délelőtt éreztem pár nagyon erős szúrást a jobb petefészkem környékén. Majd délután is párszor belenyilallt. Olyan késszúrás szerű volt. Még össze is rándultam rá párszor. Mára elmúlt. Viszont ma reggel óta alhasi görcsöket érzek és ritkán alhasi szúrásokat, kaparászást( kb ahhoz tudom hasonlítani, mint amikor a nődoki mintát vesz). Olyan mintha meg akarna jönni, de még 4-5nap van addig(ilyen hamar soha nem szoktam görcsölni, vagy nem ennyire). És tegnap óta, főleg ma állandóan úgy érzem, hogy pisilnem kell, de nagyon durván. Másnak hasonló?

2013. jún. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel vagy fazva.
2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ennyire ne figyeld magad, mert bele fogsz dilizni......:S Nincsenek még semmilyen terhességi tünetek, valami más miatt lehet ez...
2013. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo tunetekkel nagyon remelem, hogy baba lesz. Drukkolok neked is.
2013. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt nap előtt egy héttel szoktam görcsölni, szúrkálni. Márciusban már 2héttel előtte jelentkeztek, majd 3-4 napig reggelente hánytam. Elmúlt minden de a nemvárt napon pozítivat teszteltem! :)

17 hkm

2013. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi hasonló tünetem nem volt. Semmi fájdalom, semmi szurkálódás. Egyszerűen nem jött meg, majd pár napra rá szédülni kezdtem, néha elfehéredtem, hányingerem volt. Majd pozitív lett a teszt, és a 7. héten el is múltak a tünetek. Most 31 hetes vagyok.
2013. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!