Terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Együttlét után 2-3 nappal teljesen kizárt, hogy azért fáj iszonyatosan a mellem mert sikerült a baba? Ennyire még soha nem fájt, meg van duzzadva és nagyon érzékeny. Köszi

2013. ápr. 29. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szinte teljesen kizárt, hogy attól fáj. A megtermékenyüléstől számítva 7-12 napon van a beágyazódás, addig elméletileg nem attól vannak a tüneteid.


Nekem a pozitív teszt után egy héttel kezdődtek kb, és a mellem például egyáltalán nem fájt. De minden ember szervezete más.

2013. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhességi tünet. ennyi idő alatt épp, h a beágyazódás végbe megy, ha valóban megfogant a baba.
2013. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is korainak gondoltam, csak gondoltam hátha másnak volt hasonló. Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!