Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy létezik az, hogy a...

Hogy létezik az, hogy a nődoki nem lát semmit?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom azt, hogy ha korán megyünk dokihoz, akkor nem lát semmit. Az előbb meg azt olvastam valahol, hogy a sárgatest jól látható(hálózatos szerkezetű képletként szokták írni), ami ugye arra utal, ha nem szívódik fel és visszamarad, hogy van kire dolgozni. Szóval már csak abból is lehetne következtetni, hogy lakik ott valaki, még ha az az 1-2mm pont nem is látszódik. Nálam még ez nem aktuális, csak a témában olvasgattam és furcsálltam, hogy nem látnak semmit.

2013. jún. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos... Én megmondom neked.

Elvileg dec.21.én fogant meg a babám, január 2 vagy 3.án mentem a nődokihoz, és ott kérdezte, hogy tervezünk e babát.

Természetesen igen.

Nem mondott semmit sem, csak annyit, hogy ne áztassam magam, és fel vagyok kicsit fázva amire h.kúpot kaptam.

Nem értettem, hogy miért mondta, hogy ne áztassam magam, amikor mindig az ellentetjét mondta. Utólag rájöttem, hogy ő gyanított valamit, de nem szólt mert nem volt biztos.

Kb. Így történhet. Attól is függ, hogy milyen az uh gép, és a doki.

25+4hkm

2013. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jeleket lát,de ezek nem biztosak,bármi lehet belőlük..de szerintem arra írják,h még pl. nincs szívhang,addig meg te sem tudsz semmit kezdeni azzal,h terhes vagy,mivel ő nem ad neked róla igazolást,te sem vagy nyugodt,nem mehetsz a védőnőhöz,stb...

Szóval magának spórol az ember egy kört,plusz nem éli bele magát olyan hamar,h terhes...

2013. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amig nincs szivhang addig egy orvos sem biztat általában. Mivel bármi lehet belőle. Még ha van petezsák akkor is azt mondják majd meglátjuk. Egy sárgatest miatt végképp nem fognak biztatót mondani hogy ne élje bele a nö magát aztán meg koppanjon és az orvost hibáztassa hogy ö bezzeg azt mondta. A megtermékenyülések több mint feléből nem lesz terhesség állitólag.
2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most már értem.

De még valami akkor felvetődött bennem. És szerintetek, ha egy nő elmegy a peteérés után pár nappal (3,4 nap, vagy akár 1hét) a nődokihoz, már akkor is látja, hogy ebből lehet valami vagy sem? Feljegyzi, hogy van sárgatest(hálózatos képlet) vagy sem? Mert ha peteérés után a doki nem írja fel ezt az ultrahangon megfigyelt dolgokhoz, akkor valószínű, hogy azért mert felszívódott és nem lesz bébi vagy ezt nem is szokták feljegyezni.

Mert ezt is sokan kérdezik, hogy ha elmegyek utána 1-2 nappal dokihoz, akkor lát valamit és mindenki lehurrogja a kérdezőt. Pedig akár a sárgatestből már lehet akkor is következtetni. Nyilván a doki nem mondja, amiatt amit az előzőekben írtatok, de nem is írják rá a papírkára?

2013. jún. 18. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam senkitől, hogy ezt nézték volna.
2013. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeken annyira kár görcsölni, hogy mikor mi van, mit lát. Majd ha tervezitek a babát, csinálsz tesztet, és ha pozitív 2 hét múlva elmész a dokihoz, és akkor megmondja mi a szitu. Értsd amit a többiek is írnak, amíg nincs szívhang, addig még semmi sem biztos (nem hogy a te pont elméleted -.-' ) , sőt, szerintem inkább a 12.hét után lehet azt mondani hogy na, akkor baba van, vége van a kritikus időszaknak.
2013. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök ezen, csak kérdeztem, mert valahol ezt olvastam és felvetődött bennem ez a kérdés, és mivel az oldal arra való, hogy kérdezzünk, így kérdeztem, hogy szerintetek ez hogy vagy, amire az első 3 válaszoló nagyon kedvesen válaszolt is. Nyilván nem fogja egy doki sem azt mondani ciklus közepe után 2 nappal, hogy terhes vagy babám, de azt kérdeztem, hogy szerintetek, akkor is látszik e már a sárgatest, amiből sejtheti, hogy ez akár még jól is elsülhet vagy még azt sem...Vagy annak is idő kell mire látható lesz. Mert sokan kérdezik, hogy ha ma volt a peteérésem és 1 hét múlva pont megyek dokihoz, akkor már látni fog valamit. És erre mindenki, hogy nem lát semmit. De elviekben ezt a hálózatos szerkezetű képletet már látja akkor is vagy sem?

Amúgy meg azt már annyira nem tudom, hova tenni, hogy minden kérdésnél van egy olyan válaszoló, aki odaírja, hogy ne görcsölj ezen és stb és stb, de érdemi választ nem ad. Istenem, ha kérdező azt kérdezi, hát azt, Akkor aki tudja írja meg, hogy ez van, aki meg nem kezdjen már bele ebbe a ne görcsölj és mit tudom én szövegbe, mert előre nem visz.

2013. jún. 19. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Az értelmetlen kérdéseid sem visznek előrébb!!! Ha annyira tudni akarod, elmész a nőgyógyászodhoz, és megkérdezed Tőle! Ő biztos ad rá neked választ! ( csak ne csodálkozz ha furcsán néz majd rád! :D :D ) Ilyen hülyeségeken agyalni mint te.. fantasztikus! Ja, és nehogy már te légy kiakadva! -.-
2013. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Apropó, olvass a sorok között kislány, ugyanis nem a baba témára írtam a ne görcsölj rá, hanem a kérdésedre, nem értem mit izgat ennyire ez téged! Főleg hogy baba még sehol sincs.

Elég ciki ha már peteérés után egyből a dokihoz fogsz szaladgálni, hogy na vajon mit lát, terhes leszel-e.. Ezt neked senki nem fogja megmondani!

2013. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fogok én rohangálni sehová, csak felvetődött bennem és megkérdeztem, de látom, hogy Te nem vagy érdemi válaszoló nagylány! :-)
2013. jún. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!