Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TSH 2.47 ez az érték megfelelő...

TSH 2.47 ez az érték megfelelő? Nődoki azt mondta rendben van, de nem kéne felkeresnem egy endokrinológust?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen volt 1.5, szerintem teljesen jó az értéked. 0.3 és 4.0 között teljesen jók az értékek.
2013. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sok, szerintem. Én most benne vagyok a témában, mert az enyém 4,9 és babát szeretnénk. Szóval, úgy tudom a teherbeeséshez 2 alatti a jó, de ha van időtök még próbálkozni (már ha szeretnétek babát), akkor talán még nem kell endodokihoz rohanni. Ha pár hónap múlva nem jön össze, akkor irány, illetve, ha összejön, akkor is, mert lehet hogy szükség lesz pótlásra. Én ezt tenném!
2013. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán enyhén magas. Tényleg 2 alatt lenne a jó, de ezzel még nem kell feltétlenül endokrinológushoz menni, ha minden más hormonértéked jó. A többi hormon milyen lett (FSH, LH, Prolaktin stb)?
2013. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó az eredmény. 4 alatt rendben van, de babásodási szempontból előnyösebb, ha 2 körül van vagy alatta. A 2.4 sztem teljesen jó, nekem még 3.4-re is azt mondták, hogy felesleges a gyógyszer, mert csak ellustítja a pajzsmirigyet.
2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 3.5 volt pár hónapja és a nőgyógyászom és az endokrinológus is mondta ha babát akarunk akkor ez sok! baba vállaláskor 1-2 közt kell leni! sajnos a nem jó TSH érték vetéléshez is vezethet! nekem sajnos volt is egy!És akkor is 3 körül volt a tsh-m. azóta 1,7 volt 3 hónapja, gyógyszert adnak rá és szépen le viszi!
2013. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 körüli eredményre a doki azt mondta, h jó a babához. Hát, kicsit én is magasnak tartom, de mégsem kaptam gyógyszert.
2013. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 körüli a jó a babához, nekem azt mondták a Kaáliban, és rögtön ezzel is kezdték, 3 körül volt az enyém, kaptam Letrox-ot, napi felet, és 3 hét alatt levitte 1-re, ez már jó érték.
2013. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM!!És ne higyj neki,én hittem és 3 év telt el..végre felvilágosítottak hogy nem jó...nekem 2.388 volt és 2hónapban is pozi lett a tesztem,de nem maradt meg,mert a TSH érték babához 2 alatt,de inkább egy környéke!Amúhy jó,de nem babához!Higyj nekem,ha már én buta voltam legalább te ne légy az!
2013. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

utána kaptál gyógyszert? Hamar sikerült is teherbe esned?

2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedek gyógyszert de egy hónapja kezdtem,és ezen az értéken kívül minden rendben,tehát remélem sikerül hamarosan.De az egyik ismerősömnek akik 2 évig próbálkoztak szintén ez volt a baja,és ahogy felirták a gyógyszert rá 2 napra sikerült a baba,ma már 6 hónapos a csöppség! :)
2013. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!