Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhességnél mik a...

Második terhességnél mik a tapasztalatok, mikor volt az első terhességi jel?

Figyelt kérdés
Párommal babát tervezünk. Már van egy lányunk. Én pár napja folyton sírok mindenen, azon is ha gyümölcslevet kapok szénsavas üdítő helyett...
2013. jún. 19. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babánál a legelső tüneteim: nemvárt előtt 5 nappal szédülés és szagérzékenység.
2013. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szagérzékenység és égőgyomor 7 hétől
2013. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mensi kimaradás előtt egy héttel csináltam egy tesztet,mert annyira puffadt a hasam,és émelyegtam,(plusz mellékes,nem éreztem azt,amit máskor peteérés környékén,h egész nap hancúroznék)h azt hittem még előző hónapban teherbe estem.
2013. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tapasztalom nem hiszem el, de második terhességnél a nem várt előtt pár nappal enyhe szédülés, émelygés. Csináltam is egy tesztet, pozitív lett. :) tuti, hogy középidőben fogant, és ez is fura, de már akkor éreztem, hogy sikerült.
2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy nekem másfél hete az együttléttől már ennyire érzékeny legyek?! Hasam is szokott szúrni
2013. jún. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!