Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az első lombik?...

Mennyibe kerül az első lombik? Mennyi ideig tart? Tapasztalatok? Hány % esélye van, hogy összejön?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Az állam támogatja a leszívást és a beültetést. A gyógyszerek elég húzósak, de ez attól függ, hogy a te szervezeted hogy reagál a gyógyszerekre. Nálunk kijött ez 70-80.000-ből de valakinek 100.000 vagy még effölé is ugrik. Ez közben derül ki. Volt kettő sikertelen egy sikertelen fagyasztott, és a harmadik sima lombik sikerült :).

Ne foglalkozz %-al! Azt mondják, hogy az első ritkán sikerül. Ehhez képest a környezetemben nem egy és nem kettő párnak már elsőre összejött :). Remélem te is az ő táborukat fogod erősíteni! Sok sikert!

2013. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Előző vagyok!

A vérzésedet követően el kell kezdeni szedni a felírt gyógyszert vagy injekciót, aztán a 10. 11. nap megnéz a doki uh-al, ekkor megkapod a további utasításokat. Vkinek van még egy uh, ez megint attól függ, hogy reagálta szervezeted a gyógyszerekre. Aztán van a leszívás, ami altatásban történik, majd az embriók számától és minőségétől függően a 3. vagy az 5. napon visszahelyezi az embriókat. Ez már nem altatásban van. Ezután jön a várakozás, majd teszt vagy vérvétel.

2013. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

2 féle kezelés van (long/short), a nevéből adódóan az egyiknél több napig tart a gyógyszeres stimulálás. Nekem mind a 2 féle volt, a 4. lombik lett sikeres.

%-ot nehéz mondani, mert sokmindentől függ: anya életkora, petesejtek száma és minősége, spermiumok minősége, méh nyálkahártya vastagsága, stb. De ha jól emlékszem, kb. 30%-os a sikerarány. Én ismerek olyat is, akinek elsőre sikerült és olyat is, akinek csak 7. alkalomra. Ha jól olvastam, Ördög Nórának talán a 3. alkalomra sikerült? Pedig ő elég fiatal.

Ár: ha TB-re csináltatjátok, akkor a gyógyszerek kb. 100-150 ezer Ft, legalábbis nálunk ennyi volt alkalmanként.

2013. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekünk is a long program volt, kb 100 ezer ft-ot fizettem ki az injekciókra, az utrogestanra, terhes vitaminra, volt ami több havi adag volt, (csak ugye egy havi semmiből sincs). Volt, akinek nem reagált rögtön a teste a cuccokra, nekik tovább kellett injekciózni, így többe került. Első lombik volt, sikerült is, de nem maradt velem a baba, sajnos a 8 hét könyékén elhagyott. Tavasszal újra megpróbáljuk, van még kettő baba lefagyasztva. Ha érdekel bármi részletesebben, megírom, szívesen segítek. Üdv.Andi.
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2013. jan. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!