Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altalaban 32-34 naposak a...

Altalaban 32-34 naposak a ciklusaim, de most mar a 40. napon vagyok. A teszt negativ. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A homersekletem (honaljnal) pé. Elott 36,4 volt, most meg (ma reggel is) 36.9. Mar teszteltem ketszer is, utoljara tegnap reggel es negativ (sajna). Erzek valami szurkalast is a jobb oldalamnal a has kornyeken, amugy semmi mast nem erzek. Csalhat a teszt? Meddig varjak meg, amig orvoshoz fordulnek?Ja, es ittam cickafark teat az elso 14 napban, utana meg palastfu teat. Most abbahagytam, mert nem tudom mi van. Lehet koze a teaknak? Elore is koszonom segitsegeteket.
2009. okt. 12. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem oktatni akarok! Hőmérsékletet csak egy testnyílás ad pontosat és az nem lehet száj. Hónaljadban nem szabad mérni. várj egy pár napot a tesztel (drukkolok hogy ne jöjjön meg) de ha mégis akkor próbáld hüvelyben mérni a menzesz első napjától. És azt egy diagrammban rögzitsd vagy itt a neten és könnyebben nyomon tudod követni hogy mikor van peteérésed és hogy mikor kell próbálkozni és mikor kell esetleg egy 1-2 napos szünetet tartani elötte. (azt mondta a dokim hogy nagyobb az esély a babára ha 2 nap szünet van peteérés elött)

2009. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jajj a teákhoz nem tudok hozzászólni mert nem tudom mire valók.
2009. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Lehet szájban mérni, ha rákeresel neten akkor mindenhol azt írja.

Testnyílásban kell mérni, ami lehet száj, hüvely vagy végbél

2009. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem is 32-34 naposak szoktak lenni a ciklusaim mindig. De!!! a múlt hónapi és az az előtti is 42 naposra sikeredett, már kezdtem örülni, hogy végre sikerült, de sajnos nem :(((( Én is csináltam egy csomó tesztet, de negatívak lettek, sajnos! Kívánom, hogy Neked ne így legyen, de ne idegesítsd magad, tudom könnyű mondani.... várj még 3-4 napot és akkor csinálj tesztet, ha negatív és még nem jött meg menj dokihoz. Szurkolok, hogy ne így legyen.

2009. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Koszonom szepen a valaszaitokat. 4 nap mulva, ha nem jon meg tesztelek ujra. Jovo honaptol en is vezetni fogom rendesen a belso homet. De hatha nem lesz szukseg ra. Ha lesznek hirek, irok.

2009. okt. 12. 20:26
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik!

Ti nem probaltatok semmi fele teat, amit ajanlanak a neten? Vagy valami mast? Szoritok, hogy sikeruljon ebben a honapban

2009. okt. 12. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! 4. vagyok

Most kezdtük el a párommal a Gynex cseppet, háááát remélem helyrehozza a ciklusom és a páromnak meg erősíti a katonái :) TE?

2009. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A 4.-nek,

Szoritok nektek, biztos ossze fog jonni. En cickafark teat ittam 15 napig, utana meg palastfu teat. De kezdem megkerdojelezni a hatekonysagat. Az a gyanum, attol kesik ennyit a mensim. Csutortokon megint tesztelek. De nem ugy erzem, mintha baba lenne. De hatha megis.

2009. okt. 13. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Nagyon szorítok Neked :) remélem sikerrel jártatok :)

írd meg mindenképp, hogy mi lett az eredménye a tesztnek!!!! Milyen tesztet használsz?

Én még majd csak kb. 5-6 nap múlva fogok ovulálni, szoríts :)

2009. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia 4.!


Sajnos a tegnap megjott. De nem baj, ettol a honaptol rendesen merni fogom a homet, hatha igy jobban latom mikor kell akciozni. Szoritok nektek, hogy sikeruljon. Koszi a segitseget

2009. okt. 15. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!