Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruácuóm egyátalán...

Ha a menstruácuóm egyátalán nem rendszeres, félévente egyszer kb, akkor a teherbeesés esélye nagyobb vagy kisebb?

Figyelt kérdés
természetesen elfogok menni orvoshoz mostmár hogy beállítsák a ciklusomat, de érdekelne hogy ha véletlenül történik egy kis "baleset" a sex terén akkor nagyobb a kockázat mint általában vagy kisebb, vagy esetleg teljesen mindegy?
2009. okt. 12. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Félévente egyszer nem rendszeres, vagy félévente egyszer van meg?
2009. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem sose rendszeres, mindig 24-25-26 vagy néha 27 napos. Erre már lehet gyógyszert kapni! Bár nekem semmi bajom nem volt szervileg, a férjemnek sem, mégse jött össze a babó! Most inszem volt nálunk, mert összeférhetetlenség volt, de a dokim megnyugtatott, hogy semmi akadálya, ha rendszertelen, hormon gondok sincsenek! Azért ajánlatos azzal kezdeni a vizsgálatokat, ha mégis az a baj!
2009. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisebb a kockàzat, mivel nincs tüszörepedés! Nem tudom akartok e gyereket, de egy orvost feltétlen keress fel! S ha javasolhatom igyad a cickafark s palàstfü tea keverékét! S vannak egyébb gyogynövények is amik segithetnek rendbe tenni a ciklusod!
2009. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, félévente jön meg egyszer... Nem szeretnék még babát, fiatal vagyok még, de mindenképpen már tervben van a család :) csak kb mondjuk 5 éves tervben :)
2009. okt. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!