Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól hogy...

Lehetek terhes attól hogy megjött?

Figyelt kérdés
Párommal nem rég egy olyan helyzetbe kerültünk hogy lehet terhes vagyok.Nagyon izgultam mivel nem vagyunk összeházasodva és mi a babát mindig az után terveztük.Viszont most hogy a lehetőség megvolt kiderült hogy nem is lenne olyan tragédia ha össze jönne.Most hétvégén kellett megjönnie,előtte is teszteltem negatívat.De megütötte a fejem hogy állítólag ha gyógyszer mellett esek teherbe megjöhet..szerintetek?Én most annyira csalódott vagyok..na meg ha nincs baba,megint eltolódik a dolog házasság utánra.. :(

2013. jún. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

..na meg ha nincs baba,megint eltolódik a dolog házasság utánra.. :(


??? A párod is ennyire akarja azt a gyereket?

2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mégis ennyire akarod/akarjátok, akkor hajrá. Ha most nem is vagy babás, akkor próbálkozzatok. Hagyd abba a bogyót és bízzátok rá a dolgot a természetre. Ne tervezd meg így az életed. Szerintem nem számít, hogy esküvő előtt jön már a mai világban.
2013. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ameddig megvolt az esély addig átfordult a világ...Mióta viszont megjött minden marad a régiben szó sem esik erről.Annyi benne hogy még én sem akartam eddig,csak ez a helyzet felhozott bennem valami ösztön szerűséget..így igazából erre tudom fogni hogy rosszul esik hogy mégsincs baba.. :/
2013. jún. 19. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
ha negatívat teszteltél és meg is jött akkor szerintem nem vagy terhes.de ez csak egy sablon szöveg.esküvő után gyerek.nem hiszem hogy az a papír olyan sokat változtatna.ha szeretnétek babát akkor miért ne lehetne esküvő előtt?meg a terhesség alatt is össze tudtok házasodni ha annyira fontos nektek a papír.
2013. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabi40 válasza:
Javaslom,teszteld később is. Én annak idején 12 hetes ikerterhességnél jöttem rá hogy terhes vagyok,mert gyanúsan nőtt a hasam. Gyógyszer és menzes mellett .. Szóval nem gyakori, de lehetséges
2013. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tartom valószínűnek, hogy terhes legyél, de ha megnyugtat, egy hét múlva csinálj újabb tesztet.

Érthető, hogy már a talán nem is létező babát is megszeretted, ez a jó fajta anyai ösztön :)

Szerintem ha igazán jó a kapcsolatotok, biztos meg tudod beszélni a barátoddal, hogy te rájöttél mégis szeretnél babát... de lehet, hogy azért adódott most így, mert még egy kicsit "érnie" kell a dolognak, neked is készülni talán picit lélekben is az anyaságra, és később már lehet babátok. Nem tudom hány éves vagy, de gondolom még fiatal, s ha így van, időd is lesz még bőven! remélem segítettem valamit.

2013. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Hűű 5ös,az csodálatos élmény lehetett. A mensid ugyan olyan volt akkor is? Rendes vérzés?
2013. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabi40 válasza:
igen, az első sokk után már csodás élmény volt. féltem hogy bajuk lehet a gyógyszer miatt, de kaptam magzaterősítőket és két egészséges majdnem 3 kilós kisfiam született :-) a menzim kicsit kevesebb volt,de időben jött mindig. SZÓVAL HA MEG VAN ÍRVA, NINCS AKADÁLY!! :-) :-)
2013. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!