Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majus 9-en volt meg utoljara,...

Majus 9-en volt meg utoljara, mi bajom van?

Figyelt kérdés
Eddig rendszeres volt a menzeszem, mar 2 eve probalkozunk, mert kisbabat szeretnenk.Vettem magunknak egy termekenysegi computert is, az azt jelezte, junius 4-en volt peteeresem.Persze abben a 3 napban szeretkeztünk.Azota semmi.9-en kellett volna megjönnie, megsem jön.A mellem ugyan erzekeny, de 11-en voltam nödokinal, ott a teszt negativ lett.Aztan csinaltam tesztet 17-en is, az sem mutatott semmit.Szoval mi bajom lehet?

2013. jún. 20. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy kimarad egy menstruáció,vagy késik.Eddig nekem is minden hónapban megjött,ebben a hónapban késik.Számtalan oka lehet sajnos.
2013. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is késett ennyit,vagy 6 terhességi tesztet ellőttem,aztán elmentem dokihoz,aki mondta,hogy cisztám volt.Kipukkadt nagy fájdalmak közt a ciszta,és még látta az uh-on a folyadékot is.Mondta,hogy ezért késett ennyit,kb.11 napot.
2013. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Napsugar11 válasza:

A menstruáció késésének az oka a testi problémákon túl lehet a túlzott vágy a kisbaba után. Ez még terhességi tüneteket is okozhat, a reggeli rosszulléteken túl egészen a has növekedéséig. Ezt hívják álterhességnek.


Szerintem nyugodj meg, ne aggódj azon, hogy valami bajod lenne.


Nekem az első teherbeesésemmel semmi bajom nem volt, ahogy elhatároztuk, hogy szeretnénk kisbabát, az első alkalommal összejött. Azt hittem, ez ennyire egyszerűen megy, de akkor lepődtünk meg, amikor szerettünk volna kistesót. Arra nálunk is több, mint 3 évet kellett várni, hiába volt hőmérőzés, középidő, bármi. Miután elfogadtam, hogy "ez van", és már nem akartam görcsösen, azonnal sikerült, és ikrek lettek.


Azt tapasztaltam - védőnő vagyok -, hogy sok fiatal párnál a görcsös vágy egy új családtag után megakadályozza a teherbeesést. Próbálj meg a pillanatnak élni, tenni a dolgod nap, mint nap, és ne ez legyen a központi téma. Ha elmentek nyaralni, ahol úgy lehettek kettesben, hogy csak egymás társaságát élvezitek, és nem a cél, hanem a pillanat öröme a fontos, meglátod, magától fog sikerülni. :)

2013. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!