Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.7-én volt meg utoljára,...

Szept.7-én volt meg utoljára, kedden 3 mm-es petezsákot láttak. Nagy a baj? Nyugtasson meg valaki aki volt hasonló helyzetben, és nem akkor fogant a baba. Miért baj, hogy kicsi? Semmi bajom nincs.

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nme értem miért idegeskedsz!

Valószínüleg később volt peteérésed.

Ha Nov 7 körül nme lesz még szívhang, akkor kezdhetsz idegeskedni.

Üdv: 38 hetes kismami

2008. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. szerintem az össze olyan kismama akinek az első terhességéről van szó,mindenki idegeskedik. azért köszi a választ.
2008. okt. 19. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs baj. :)

Én is első babámat várom. A doki frászt hozott rám, mikor először mentem UH-ra, 7 hetesnek kellett volna lennem, de UH szerint csak 5 hetesek voltunk. A következő UH-ig majd szívbajt kaptam, hogy rendesen fejlődik-e.

Ma már 26 hetesek vagyunk, és 1 héttel az UH szerint megelőzte a korabeli társait. :)

Szóval ne izgulj, nincs semmi baj. 2-3 hét múlva gondolom vissza kell menned majd, és ott lesz a dobogó szívű gyermeketek a képernyőn. :)

Gratulálok!

2008. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia:) gratulálok a pocaklakóhoz:) igen 2 hét múlva kell vissza mennem már alig várom. sok boldog percet és szép babavárást kívánok:)
2008. okt. 19. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én szeretnélek megnyugtatni,mert szerintem a pici pocaklakónk egyidős. Az én utolsóm szept.1-én volt,viszont nekem nem 2hétre,hanem 3hétre volt peteérésem,így az egy hét eltérésünk az utólsót nézve megegyezik!

Na ebből azt akartam kihozni,hogy én csütörtökön voltam UH-on és 3mm-es kis pöttyöt láttunk. Azt mondták ez tökéletes. Hát pedig én is ideges vagyok,mi van ha nem dobog majd a szivecskéje...de nem szabad.


Sok sikert kívánok és kérlek írj,ha voltál dokinál!


Problémamentes babavárást kívánok!

2008. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányok! Nem tudom, megnyugtat-e ez benneteket, de mindenki izgul azon az UH-n, ahol kiderül, hogy dobog-e a szíve, vagy nem. Nincsen olyan nő, aki ne félne.

Az biztos, hogy óriási élmény meghallani a kis szivecskéjét, ti is nagyon fogjátok élvezni! :))

2008. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!