Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, megvolt a peteéré...

Szerintetek, megvolt a peteérésem?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy ha igen, nem jókor voltunk együtt a párommal. Keveset van itthon sajnos. Ha nem emelkedik 37 körülire a hőmérsékletem, akkor ugye tuti biztos, hogy nem sikerült a baba? Ez elég alacsony hőmérséklet a luteáris szakaszba, szerintetek?

[link]



2013. jún. 20. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem is kb. ott volt pé., ahova behúzta, főleg ha ilyen 40 naposak a ciklusaid

talán jó az utána lévő együttlét, de valóban előtte illetve akkor kellett volna, de nem baj, mert ha mindig vezeted, kalkulál neked egy kb. peteérés időpontot, és esetleg akkor otthon tud lenni a párod:)

szerintem a hőnek nem muszáj 37 felett lennie, ugyanakkor szerintem most nem ez volt a ti hónapotok! azért drukkolok, mert sose tudni.

2013. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát igen ugy néz ki meg volt a pé. de tényleg alacsony a hőd!Hol méred?Hát ha akkor volt pé ahova húzta akkor sajnos tényleg nem jókor voltatok együtt,túl sok nap telt el a pé ig!max 48-72 óráig életképesek a spermák a nőben!De azért a remény az mindíg meg van ne csüggedj!Mióta próbálkoztok?Nem kell 37 felé mennie a hőnek terhesen! nekem ilyen volt a terhes görbém sajnos egyéb okok miatt el ment a baba!

[link]

2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már másfél éve lassan, hogy nem sikerül.

Szájban szoktam mérni. De eddig a legmagasabb értékem 36,9 volt. Az alaphőm sem valami magas.

Utolsó, nagyon sajnálom, hogy elment a babád. :(

2013. jún. 20. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Az alaphőd miatt nem árt ránézni a pajzsmirigyedre, ha eddig nem történt meg. Nem biztos, hogy baj van vele, lehet, hogy neked csak szimplán ilyen alacsony a hőd.

Nem kell feltétlen 37 fölé mennie ahhoz, hogy legyen baba.

De ezt a ciklust felejtsd el, mert sajnos a peteéréshez képest nagyon későn és nagyon korán voltatok együtt. 6-7 napig nem él a spermium, a petesejt meg főleg nem.

2013. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.sosem szabad leirni a hónapot csak ha megjön.az én görbém ilyen és ugyanott tartok ahol te:)

[link]

2013. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van eredményed? Kíváncsi lennék!
2013. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Így alakult a görbém. Vérzés még sehol, de nagy a valószínűsége, hogy meg fog jönni. Új hónap, új remény! :)

2013. jún. 26. 07:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megosztottad velem. Igen, úgy néz ki meg fog jönni :(
2013. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!