Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint nem akar megjönni....

Már megint nem akar megjönni. :/ Mi a gond?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kiderült h cisztám van és az miatt nem akart megjönni kaptam rá duphastont ami meg is hozta szépen, május 14-én. Azt hittem most már minden oké de azóta már megint nem jön meg már teljesen kivagyok. Pénteken megyek ismét dokihoz de nem értem mi lehet ez volt már valaki igy? És babát szeretnénk a párommal de igy elég nehéz :/

2013. jún. 20. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
teszteltél? mikor kell megjönnie? pajzsmirigy vagy inzlinrezisztencia van?
2013. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem 4 napja de negatív lett... már kb 8 napja meg kellett volna jönnie ugyanaz kezdődik mint a múlt hónapban pedig már nagyon reménykedtünk h baba lesz de szerintem nem majd pénteken kiderül...
2013. jún. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!