Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ezen a héten pozit...

Van aki ezen a héten pozit tesztelt? Hogy élitek meg? Mit csináltok? Mikor mentek dokihoz?

Figyelt kérdés
Nekem hétfőn lett 2 csíkos, több, mint 2 év után. Hétfőn megyek dokihoz. Első bébi, még nagyon kezdő vagyok, szeret béke egy-két hasznos tanácsot kapni. :)

2013. jún. 20. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Én a 6. héten mentem, és még nem volt szívhang, és a 7. héten is csak a gép találta meg. Téged is vissza fognak hívni a 7. vagy 8. hétre.

2013. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen, tudom hogy még korai menni, de a dokim kedden elutazik 2 hétre, ő javasolta, meg persze azért mi is szeretnénk tudni, hogy miújság van odabent. :)
2013. jún. 20. 23:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Atyaég, most látom, milyen sületlenséget írtam a "szeretnék ".helyett a kérdés alatt... bocsi!
2013. jún. 20. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia én szombaton teszteltem pozit és ma vagyunk elvileg 5hetesek,dokihoz csak jövőhét pénteken megyek,akkor leszek pont 6hetes..én azért reménykedek a szívhangban :)
2013. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerdán teszteltem. Jövő kedden megyek dokihoz. Nekem is első és nekem is több mint 1 év után sikerült a két csík! :)

2013. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindkettőtöknek!! Hogy érzitek magatokat? Éreztek valami szokatlant? Rosszullétek, ilyesmi? Nekem a derekam szokott estére eléggé fájni, meg reggel a cicim...
2013. jún. 21. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Én minden reggel hányingerrel,émelygéssel kelek és hányok is,már 4 napja..mellfájdalmam mintha enyhült volna,de meg van duzzadva :) Nagyond aggódom,hogy minden rendben legyen,mivel pajzsmirigy alülműködésem van :/

Az 5 hkm :)

2013. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem tegnap lett ket csíkos, elsőre sikerült :)

Aggódom mert az előző baba is elsőre összejött de sajnos elvesztettük a 11. hèten.

remélem most mindem rendben lesz, én is holnap megyek orvoshoz, mert hiába nem lesz még szìvhang, azt mondta az orvos hogy a biutonság kedvéért felìr utrogestant, hogy azzal biztos ne legyen baj. Első baba lesz.

gratulálok mindenkinek :)

2013. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!