Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a nem várt menszesz előtt...

Aki a nem várt menszesz előtt tesztelt, és pozit kapott, hány nappal a mensi előtt végezte el a tesztet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem terhes vagyok, és tűkön ülök, hogy megtudjam az eredményt.. De a menszeszemig még van 5 nap. Eddig nem mertem tesztelni, mert biztos negativ lenne.

Ilyenkor még orvos is csak vérvételből tudja megállapítani, igaz? Viszont mire annak meglenne az eredménye, akkora már a teszt is kimutatná.. :)



2013. jún. 14. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mibol erzed? Jobb esetben a 10-es erossegu kimutatja mensi elott 1-2-3 nappal.. Nekem 6napom van, izgatottan varom :)
2013. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt előtt 2 nappal még negatív volt a nemvárt utan 4nappal volt olyan halvány pozitív hogy szinte látni is alig lehetett.

Nem várt után 6nappal volt jól látható.

De később volt a peteérésem azert volt gy

2013. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem tuti középidőben volt peteérésem.. Olyan erősebb hüvelyváladékom van olyankor.

:) igazából 2-3 napja hol hányingem van, hogy pedig gyomorégésem, és nagyon érzékenyek a mellbimbóim.

Tudom, hogy ezek lehetnekmenszesz előtti tünetek is, de valamiért ez most más.. :)

2013. jún. 14. 13:05
 4/13 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, xepilt és egy gabrielt, a gabrielre rá van írva, hogy már akár 3 napos terhességet kimutat.. De az ugye a beágyazódástól számított 3 nap. Viszont fogalmam sincs, hogy mikor történhet meg a beágyazódás ... kb 1 hét a megtermékenyülést követően.

Ez azt jelenti, h a gabriel 10 es erősségű? Meg merjem csinalni ..mondjuk hétfőn? Max ha negatív, akkor megvarom, hogy megjön e a mensi, és ha nem, akkor tesztelek ismét.

2013. jún. 14. 13:17
 5/13 anonim ***** válasza:
9 nappal ovu után egyértelmüen kimutatta a 10es teszt.11 dpon mutatta ki a 25ös sok sikert:)
2013. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet kapni? :) köszönöm szépen!
2013. jún. 14. 14:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy benne van a tájékoztatóban, h milyen erősségű? Vagyis h mi,yen érzékeny a teszt..
2013. jún. 14. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Vatera vagy predictor early

Vagy 10 dpon a clear blue digitális is kimutatta

2013. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal a nem várt előtt már volt halványka csíkom. Két nap múlva, vagyis a nemvárt első napján már erősebb volt, rá két nappal pedig már erősebb volt a tesztcsík a kontrollcsíknál. Szerintem a 10. dpo-n, jó minőségű teszttel, nagyon halványan már megmutatja a magát, ha van ott valaki :):) Ha pont középidőben volt a peteérésed, akkor szerintem extra halvány csíkra már van esélyed, ha babás vagy. Hajrá!!!! :)
2013. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De negatív esetén sem szabad elkeseredni, mert abból még lehet pozitív pár nap múlva! Előző voltam :)
2013. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!