Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény a...

Szerintetek van még remény a babára? Reggel tesztelek.

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam.Első clostis hónapom,nem volt peteérésem,azért kaptam.14-15.napon éreztem a peteérést.

Tegnap együttlét után pici vérzésem volt,de azóta semmi.

Hasam napok óta görcsöl,mintha meg akarna jönni,mellem fájdogál,hányingerem van.Úgy döntöttem,ha ma sem jön meg, reggel tesztelek.Szerintetek reménykedhetek még vagy a szex utáni vérzés egyértelmű menszeszt jelent?32.napon vagyok.


2013. jún. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet. Nagyon becsapós ez én vártam de sajnos megjött :(
2013. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnálom. :( szerintem nekem is megfog.reggel mindenképp tesztelek.
2013. jún. 21. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
majd írj mi lett :)
2013. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos negativ lett.:(
2013. jún. 22. 07:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Pont így vagyok ahogy Te.Nekem 18kan kellett volna megjönie,20kan csinaltam tesztet de negatív volt.Már napok óta fáj a hasam.Nemtudom,miért késik akkor.Lehet ez a nagy meleg.Melleim is majd le szakadnak.
2013. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én még nem adom fel,a tünetek megvannak,menszesz nincs.ha nem jön meg pár nap múlva újra tesztelek.lehet csak korai volt.te se add fel,amíg nem jön meg van remény.majd írj.
2013. jún. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!